Marianne Haselhoff - Ohne Titel
Art des Kunstwerks | Zeichnung / Aquarell |
Van deze veelzijdige kunstenaar wordt een kwaliteitsvolle linosnede uit 2003 aangeboden, waarvan de kleuren zeer goed bewaard zijn gebleven.
In potlood links boven gesigneerd, gedateerd en betiteld (zie foto) - goede conditie - niet eerder ingelijst geweest.
Zorgvuldige verpakking en aangetekende verzending - bij meerdere gelijktijdige aankopen 1x verzendkosten
Startzeit | 22-10-2016 um 18:35 |
Endzeit | 30-10-2016 um 10:35 |