Ben Deiman - Foto, Serendipity IV – gerahmt
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Jahr | 2005 |
Technik | Radierung |
Stil | Modern |
Thema | Figuren |
Gerahmt | Gerahmt |
Maße | 61 x 51 cm (h x b) |
inkl. Rahmen | 61.5 x 51.5 cm (h x b) |
Signiert | Hand signiert |
Auflage | 4/15 |
Bijzonder zeldzaam kleuren ets van cartoonist, illustrator, politiek tekenaar, schilder Arend Gideon van Dam. Zijn werk verschijnt onder meer in het Financieel Dagblad, NRC Handelsblad, De Volkskrant en de New York Times.
1 x Arend Gideon van Dam Kleuren ets op papier, getiteld "De schele ogen van Donald" 4/15
Kunstenaar: Arend Gideon van Dam
Titel: "De schele ogen van Donald" (Vrij naar Disney)
Techniek: Kleuren ets op papier
Jaartal: 2005
Oplage: 4/15
Gesigneerd: Ja, handgeschreven met potlood (rechtsonder)
Formaat afbeelding (HxB): 61 x 51 cm
Formaat lijst: (HxBxD): 61,5 x 51,5 x 2 cm
Gewicht: 2100 Gram
Ingelijst: Ja
Conditie kunstwerk: In zeer goede staat
Zustand | |||
Zustand | Sehr gut | ||
Sendung | |||
Abholen | Die Arbeit kann vor Ort abgeholt werden. Als Käufer müssen Sie Ihr eigenes Verpackungsmaterial mitbringen. Der Standort ist: Assendelft, Niederlande | ||
Senden | Paketpost | ||
Ort des Objekts | Assendelft, Niederlande |
Startzeit | 2-7-2019 um 22:13 |
Endzeit | 14-7-2019 um 19:28 |