Willem Sandberg - nummerierter Ordner 1982 (84/500) und 3 Bücher
Bram Bogart - Colored landscape
Peter de Ru - Introvertiertes Porträt
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
Set van 3 zeer fraaie grafieken van de Duitse kunstenaar Bernhard Stüber.
H.C. uitvoeringen uit gelimiteerde editie, elk met potlood genummerd en gesigneerd.
Afmetingen ca. 14/15 cm.
Nooit ingelijst geweest, in nieuwstaat!
Kan in overleg eventueel ook gehaald worden in Enschede.