Jos But - sonniges Zeeland in den 1930er Jahren – Ölgemälde
Ruloff S.A. Manuputty - Siebdruck
Grietje Nagel-Medema - Elim, Schiermonnikoog,
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
Piëta, 1984
Met potlood gesigneerde en genummerde litho van Charlotte Mutsaers. Onder passepartout, achter glas, zware metalen lijst. Het werk verkeert in uitstekende conditie, passepartout is aan vervanging toe.
Beeldmaat: 33 x 26 cm Lijst: 51 x 61 cm Techniek: litho Gesigneerd: met potlood Oplage: 32/150 Verzending: bij voorkeur afhalen in Utrecht Bezorgen: tegen vergoeding in overleg
Startzeit | 21-10-2016 um 18:00 |
Endzeit | 28-10-2016 um 18:00 |