18k witgouden ring bezet met bolsjewiek geslepen diamant tot. 0,14ct - rm 17.25
Fernand Leger - silkscreen in colors on wove paper,1954
Art des Kunstwerks | Sonstiges |
Zeitraum | 2000 bis heute |
Corneille blik en wijnfles gesigneerd 33 cm hoog 10 cm doorsnede
fles ingoede staat blik met gebruikssporen
Ort des Objekts | Amstelveen, Niederlande |
Startzeit | 18-3-2018 um 20:13 |
Endzeit | 25-3-2018 um 21:13 |