Allaert van Everdingen - Drei Radierungen mit Mängeln
Armando - Farbgiclée GESTALT IV --- HANDSIGNIERT - NUR 30 KOPIEN!
Art des Kunstwerks | Glas / Keramik |
Zeitraum | 2000 bis heute |
Fraaie dekselpot van Zaalberg Holland.
Hoogte 13,5 cm Diameter 13,5 cm.
Kleur: lichte zandkleur ( soms zacht grijs, zacht écru, zacht groen, afhankelijk van het licht)
Uitstekende conditie: witte puntje op rand zit in de klei, geen beschadiging
Ort des Objekts | Eindhoven, Niederlande |
Startzeit | 26-3-2018 um 21:21 |
Endzeit | 2-4-2018 um 21:21 |