Ben Deiman - Foto, Serendipity IV – gerahmt
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Technik | Litho |
Gerahmt | Nicht gerahmt |
Maße | 35 x 45 cm (h x b) |
Signiert | Hand signiert |
Auflage | 15/60 |
Fred Koot, litho, titel Samoedra
oplage 15/60
beeldformaat 35 x 45 cm.
bladformaat 48 x 64 cm.
de litho is niet ingelijst en niet eerder ingelijst geweest
verzendkosten in NL en BE € 10,00
Zustand | |||
Zustand | Gut | ||
titel Samoedra | |||
Sendung | |||
Senden | Paketpost | ||
Ort des Objekts | UTRECHT, Niederlande |
Startzeit | 15-11-2018 um 13:13 |
Endzeit | 22-11-2018 um 20:08 |