Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
Let op, laatste keer! Zeefdruk van Gertie Janssen
In puntgaaf passepartout geplakt, kan zo in een lijst worden geplaatst
Titel: Labyrinth II
Jaartal: 1997
Oplagenummer: 43/ 60
Afmeting: 76 x 57 cm
Afmeting inclusief passepartout: 100 x 80 cm
Conditie: zeer goed
Startzeit | 6-10-2017 um 15:28 |
Endzeit | 12-10-2017 um 19:28 |
Ort des Objekts | Delft, Niederlande |