Jan Spijkers - Acryl auf Leinwand, Fenster mit Kater – gerahmt
Ronald Boonacker - Bonaire, GERAHMT
Ronald Boonacker - Curaçao, GERAHMT
Art des Kunstwerks | Glas / Keramik |
Zeitraum | 2000 bis heute |
Prachtige keramiek dekseldoos naar een ontwerp van Jan Baartscheer. Afmeting 20x20x7 cm. Conditie goed, minimale gebruikssporen. Met certificaat.
Ort des Objekts | Leerdam, Niederlande |
Startzeit | 7-12-2017 um 13:05 |
Endzeit | 17-12-2017 um 20:05 |