Willem den Ouden - 3 Bücher, darunter ein Werkverzeichnis.
Imanol Marrodán - Bilbao, 30.09.2010, 15:22 Uhr (Serie „Identitätsversprechen“)
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Jahr | 1978 |
Technik | Radierung |
Gerahmt | Gerahmt |
Maße | 11 x 25 cm (h x b) |
inkl. Rahmen | 55 x 68 cm (h x b) |
Signiert | Hand signiert |
Auflage | 1/15 |
Titel: Eemsmond
Soort Lijst: Houten lijst met glasplaat
Herkomst: BKR Groningen (Het kunstwerk is afgevoerd uit de rijkscollectie in 2018)
In verband met de kwetsbaarheid van het (glas)werk en risico van breuk dient het werk bij voorkeur afgehaald te worden in ons magazijn te Eersel. Bezorging kan in overleg en kan inhouden dat we de glasplaat verwijderen.
Nederland: €20,-
Belgie: €34,-
Rest EU: €42,-
(vk362402)
Zustand | |
Zustand | Gut |
Lijst heeft lichte gebruikssporen en mogelijk handmatige nummering op buitenzijde. Zie foto's voor eventuele relevante details. | |
Ort des Objekts | Eersel, Niederlande |
Startzeit | 6-7-2018 um 16:29 |
Endzeit | 19-7-2018 um 20:00 |