Han van Meegeren - Die Anbetung Jesu, Zeichnung mit Kohle
Poen de Wijs - Wohltätigkeitsorganisationen
Charles Eyck - Mischtechnik auf Papier -1956
Een zeer fraai bloemstilleven van de kunstenares Jet BOKHORST (Deventer 1924 - 2012). Met authentieke lijst. Gesigneerd rechts onder en gedateerd 1956. Afmetingen met lijst: 62 cm. x 72 cm. Boardmaat: 50 cm. x 60 cm. Conditie: goed ( zie foto's). De lijst heeft wat kleine beschadigingen (echter niet hinderlijk, zie foto's). Het kunstwerk wordt goed gepakt en verzekerd verzonden. Afhalen is op afspraak mogelijk.
Jet BOKHORST (Deventer 1924 - 2012), tekenaar, schilder, aquarellist en illustrator. Zie: www.rkd.nl/bokhorst.
Ort des Objekts | Tweede Exloermond, Niederlande |
Startzeit | 3-6-2017 um 18:29 |
Endzeit | 13-6-2017 um 18:29 |