Louis-Jacques Camerlinckx - Der Kopf Christi
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Zeitraum | 1900 bis 1944 |
Signiert | Hand signiert |
JOHANNES JOSSEAUD
HAARLEMS HOFJE
ETS IN DE MAAT 18 X 23 CM
GESIGNEERD RECHTS ONDER POTLOOD JOH JOSSEAUD
ZEER FRAAI GELIJST IN DE MAAT 35 X 41 CM
GOEDE STAAT /
VERZENDEN AANGETEKEND
Ort des Objekts | Zaandam, Niederlande |
Startzeit | 7-11-2017 um 19:43 |
Endzeit | 14-11-2017 um 20:43 |