Louis-Jacques Camerlinckx - Der Kopf Christi
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Zeitraum | 1900 bis 1944 |
Signiert | Hand signiert |
Ets van de Zuiderkerk te Amsterdam.
Ets is rechtsonder met potlood gesigneerd, linksonder betiteld
Ets : 24,5 x 13,5 cm. Met zuurvrij passe-partout en lijst : 43,5 x 30,5 cm.
Ets is zuurvrij, zuurvrij passe-partout en lijst in goede staat.
==========================================================
Abholen | Die Arbeit kann vor Ort abgeholt werden. Als Käufer müssen Sie Ihr eigenes Verpackungsmaterial mitbringen. Der Standort ist: Roelofarendsveen, Niederlande |
Ort des Objekts | Roelofarendsveen, Niederlande |
Startzeit | 9-12-2017 um 16:30 |
Endzeit | 18-12-2017 um 20:35 |