Nicolaes Berchem - Drei Radierungen mit Mängeln
Wouter Stips - Farbsiebdruck DADDY CAT DOG --- HANDSIGNIERT
Herman Brood - Schwarz/weißer Siebdruck NIGHTRIDE Handsigniert
Andy Warhol - Farboffsetlithographie MICK JAGGER aus dem Jahr 2010
Doekmaat: 80 X 80 X 4 cm - Titel: " Milles Fleurs +....... "
Stroming: Expressief - Abstract
Techniek:Mix Olie.- acrylverf op 3 D canvas.
Zijkanten zijn in schilderij mee genomen
R.o Zijkant : Monogram + Verso gesineerd.
Conditie en authenticiteit gegarandeerd.
Wanneer U in de optie " Zoeken " rechts boven in deze pagina, de letters - fopp - intikt, krijgt U alle werken
van John Foppen, in deze veiling te zien.
Verzending: binnen 3 werkdagen na betaling - professioneel ingepakt- aangetekend- verzekerd-track/trace. Zelf afhalen, na afspraak, is gratis.
Verzendkosten: Nederland 20,- / België 20,- euro - alle andere landen in overleg.
Zelf afhalen, na afspraak, in Lanaken - België kan natuurlijk ook.
Abholen | Die Arbeit kann vor Ort abgeholt werden. Als Käufer müssen Sie Ihr eigenes Verpackungsmaterial mitbringen. Der Standort ist: Lanaken, Belgien |
Ort des Objekts | Lanaken, Belgien |
Startzeit | 9-12-2017 um 21:26 |
Endzeit | 16-12-2017 um 18:26 |