David Leviathan - Mann in ausdrucksstarker Pose - Lithographie A.P. mit persönlicher Widmung
Richard Anuszkiewicz - Wintersuite (Hellblau mit Silber)
Jean Paul Vroom - Mädchen mit Diabolo - Radierung
(Vrouw)figuur 'Lemen voeten' ( Feet of Clay) vroeg werk uit 1981 van de Schots-Nederlandse kunstenaar Kurt Linde (1954, woont Schotland) - olie/doek-het is groot, ruim 125x60 en in perfecte staat..
Linde exposeert over de hele wereld : voor Friezen onder u > Linde is maker van de zeer gewaardeerde en bijzondere Kruiswegstatie in de Nicolaas van Tolentijnkerk in Witmarsum, waar zijn werken die van Toorop vervingen..
Versturen is niet goed mogelijk om reden van de grootte, bezorgen kan en is zonder extra kosten als niet te ver van regio Leiden-Den Haag