Guðmundur Erro - "SONJA" 2001 - Auflage 199 - handsigniert-nummerierrt
Hans Vredegoor - Signierte Farbradierung – 7/35 – 1988 – „Splitting Image II“
Saskia Kuulkers - farbenfrohes und fröhliches Gemälde
Art des Kunstwerks | Glas / Keramik |
Zeitraum | 2000 bis heute |
6 prachtige mokken met verschillende afbeeldingen van Leo Pors. Mokken zijn 8,5 cm hoog. Originele doos. Conditie mokken goed, doos sporen van opslag.
Ort des Objekts | Leerdam, Niederlande |
Startzeit | 27-1-2018 um 14:39 |
Endzeit | 4-2-2018 um 17:39 |