Ben Deiman - Foto, Serendipity IV – gerahmt
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
Kunstenaar:Marianne Aulman
Zeer Grote Kleurenzeefdruk in prima staat
Handgesigneerd en Genummerd 54/100
Afmeting blad 68x100 cm
Verzendkosten 12.50 in ned 17.50 in belgie
Startzeit | 7-12-2014 um 9:46 |
Endzeit | 12-12-2014 um 9:46 |