Han van Meegeren - Die Anbetung Jesu, Zeichnung mit Kohle
Poen de Wijs - Wohltätigkeitsorganisationen
Charles Eyck - Mischtechnik auf Papier -1956
Art des Kunstwerks | Glas / Keramik |
Zeitraum | 2000 bis heute |
Moser Karlsbad - art deco facet blanke glazen vaas. In prima vrijwel onbeschadigde conditie, geen aanslag wal licht vuil. Niet gemerkt.
Afmetingen; 22,5 cm hoog en 11,5 x 7 cm groot.
Ort des Objekts | Gouda, Niederlande |
Startzeit | 26-5-2018 um 16:10 |
Endzeit | 8-6-2018 um 21:36 |