Helmut Newton - "Claudia Schiffer" 1992
Isaac Israels - Acht Zeichnungen
Cornelis Vreedenburgh - Festgemachtes Boot
Jan J. van der Stap - Sommerlandschaft mit Mühle
Zeitraum | 1900 bis 1944 |
Sfeervol schilderij van een Hollands landschap met korenschoven en bewolkte lucht. Techniek is olieverf op doek, dik aangezet. Linksonder staat FB als monogram en 1966 als datum. In mooie staat, heeft kleine beschadiging in doek maar is aan is aan de voorzijde nauwelijks te zien. Voorzien van nett houten lijst. Kan zo aan de muur.
Afmeting doek is 50x60 en van de lijst 58x68cm.
Abholen | Die Arbeit kann vor Ort abgeholt werden. Als Käufer müssen Sie Ihr eigenes Verpackungsmaterial mitbringen. Der Standort ist: Esch, Niederlande |
Ort des Objekts | Esch, Niederlande |
Startzeit | 20-10-2017 um 17:29 |
Endzeit | 27-10-2017 um 17:29 |