Helmut Newton - "Claudia Schiffer" 1992
Isaac Israels - Acht Zeichnungen
Cornelis Vreedenburgh - Festgemachtes Boot
Jan J. van der Stap - Sommerlandschaft mit Mühle
Zeitraum | 1900 bis 1944 |
Olieverfschilderij - uitzicht over een meer - 70 x 50 cm = gesigneerd
Het betreft een prachtig schilderij met diepte er in dat in zeer mooie staat verkeert.
Het schilderij is gesigneerd maar kan de naam niet goed lezen.
Heeft geen lijst.
Abholen | Die Arbeit kann vor Ort abgeholt werden. Als Käufer müssen Sie Ihr eigenes Verpackungsmaterial mitbringen. Der Standort ist: Tilburg, Niederlande |
Ort des Objekts | Tilburg, Niederlande |
Startzeit | 15-8-2017 um 22:58 |
Endzeit | 19-8-2017 um 23:13 |