Isaac Israels - Acht Zeichnungen
Helmut Newton - "Claudia Schiffer" 1992
Cornelis Vreedenburgh - Festgemachtes Boot
Jan J. van der Stap - Sommerlandschaft mit Mühle
Ingelijste olieverf schilderij op board.
Onduidelijke signatuur (L. Schlagheck?) rechtsonder.
Eigenschap en afmeting:
- Kunstenaar: Onbekend (L. Schlagheck?)
- Datering: Juni 1984
- Techniek: Olieverf op board
- Signatuur: Ja, rechtsonder
- Afmeting afbeelding: 11,5 cm x 20 cm
- Afmeting inclusief lijst: 35 cm x 43 cm
- Conditie: Goed
Schilderij wordt zorgvuldig verpakt en aangetekend toegezonden.
SKU: S83
Abholen | Die Arbeit kann vor Ort abgeholt werden. Als Käufer müssen Sie Ihr eigenes Verpackungsmaterial mitbringen. Der Standort ist: Hoogeveen, Niederlande |
Ort des Objekts | Hoogeveen, Niederlande |
Startzeit | 12-10-2017 um 19:58 |
Endzeit | 19-10-2017 um 19:58 |