Bronze - Märchenhafte Elfe, raffinierte Statue eines Jungen mit einem Musikinstrument
Linda Verkaaik - Sehr großes Gartenobjekt aus Stahl, Acryl und Mosaik, Blumenstuhl
Will Vaes - Textiler, mystischer Brustschmuck
Helen Nieuwendijk - Bronzestatue, Ohne Titel
Zeitraum | 1900 bis 1944 |
Drie landschapjes, toegeschreven aan Adriaan Glaudemans, 20ste eeuw:
1) Landschap met molen en vallende avond. Olieverf op doek op karton. Afmeting schilderij 19x14,5 cm en van de lijst 26x22cm.
2) Landschap met boerderij en bomen. Olieverf op doek op board. Afmeting schilderij 16,5x11,5 cm en van de lijst 24x19cm.
3) Landschap met weiland en kerk. Olieverf op doek op board. Afmeting schilderij 18x12cm en van de lijst 26x19cm.
Alles in uitstekende staat. Alleen lijstje van schilderij nr3 heeft kleine beschadiging (zie foto's)
Adriaan Glaudemans (20ste eeuw).
Brabants kunstschilder uit Budel.
Mogelijk leerling van A.J. Groenewegen.
Info: Lexicon Pieter A. Scheen.
Abholen | Die Arbeit kann vor Ort abgeholt werden. Als Käufer müssen Sie Ihr eigenes Verpackungsmaterial mitbringen. Der Standort ist: Esch, Niederlande |
Ort des Objekts | Esch, Niederlande |
Startzeit | 17-10-2017 um 8:48 |
Endzeit | 24-10-2017 um 8:48 |