Nicht oder unleserlich signiert - Buntglas
Carel Blazer - Silbergelatineabzug: Sliedrecht Merwede
Zeitraum | 1900 bis 1944 |
Olieverf op linnen, genageld op een spieraam, 24x18 cm.
Over het algemeen is het doek in goede staat. Wel is er fijne cracquelé en een kleine, nauwelijks zichtbare restauratie in de vaas middenonder.Chipje bovenrand doek.Krasje linksonder.
Voluit gesigneerd rechtsonder.
Restant van een kunsthandelsticker aan de achterzijde.
In een prachtige lijst in zeer goede staat, 36x30 cm.
Ort des Objekts | Amsterdam, Niederlande |
Startzeit | 8-4-2018 um 15:09 |
Endzeit | 9-4-2018 um 9:21 |