Karel De Bauw - Landschaft mit Ackerpferden
Hans van Eerd - Mischtechnik, Ohne Titel
Jan Cremer - Tulpenfeld Triptychon von 1976
Eva Jorritsma-Thone - Gebackenes Kind
Zeitraum | 1900 bis 1944 |
NICO BRUIJNESTEIJN
NARCISSEN EN BOEK
Olieverf op linnen in de maat 24 x 30 cm
Gesigneerd rechts boven
In een fraaie lijst in de maat 37 x 42 cm
VERZENDEN 8.60 EURO AANGETEKEND PAKKET NEDERLAND
kleine meesters hebben grote toekomst
Startzeit | 16-9-2014 um 20:34 |
Endzeit | 26-9-2014 um 20:34 |