Ben Deiman - Foto, Serendipity IV – gerahmt
Ben Deiman - Foto, Serendipity I – gerahmt
Afmetingen beeld: h.100 cm x b. 70 cm
Gesigneerd: ja, rechtsonder
Oplage: Origineel
Ingelijst: nee
Materiaal: olieverf op linnen
Conditie: Nieuwstaat
Ophalen: U kunt het werk ophalen in de galerie Van Bellen Art in Willemstad of Brielle.
Startzeit | 30-1-2015 um 16:00 |
Endzeit | 6-2-2015 um 16:00 |