Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
Raffaele de Rosa. ( 1940. Italië).
Prachtig mooi en bijna klassiek werk. Kan ook prima in een strak interieur.
Titel: Cavalerie.
Materiaal: Lithografie op zwaar Büttenpapier.
Afmetingen blad: 50 X 70 cm. Groot!
Afmetingen beeld: 33,5 X 54 cm.
Jaar: niet bekend.
Gesigneerd: Ja, rechtsonder in potlood.
Oplage: l.o. 75/125
Conditie: in goede staat.
Verzending: Post.nl aangetekend met Track en Trace € 12,50 (NL) Naar België € 20,-
Uitsluitend verzending.
ZZIM
Startzeit | 7-5-2018 um 19:41 |
Endzeit | 14-5-2018 um 19:41 |
Ort des Objekts | Voorschoten, Niederlande |