Isaac Israels - Acht Zeichnungen
Helmut Newton - "Claudia Schiffer" 1992
Cornelis Vreedenburgh - Festgemachtes Boot
Jan J. van der Stap - Sommerlandschaft mit Mühle
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
Kunstenaar: Raffaele de Rosa. ( 1940. Italië).
Titel: De musketier.
Materiaal: Lithografie op zwaar Büttenpapier.
Afmetingen blad: 33,5 X 24,5 cm.
Afmetingen beeld: 28 X 17,5 cm.
Jaar: niet bekend. Rond 1980.
Gesigneerd: Ja, rechtsonder met potlood.
Conditie: in goede staat.
Verzending: Post.nl aangetekend. € 12,50 (NL) België € 20,-
ZZZW
Ort des Objekts | Den Haag, Niederlande |
Startzeit | 14-3-2018 um 10:11 |
Endzeit | 26-3-2018 um 19:11 |