Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
Kunstenaar: Raffaele de Rosa. ( 1940. Italië).
Titel: Het stel. (Paar).
Materiaal: Lithografie op zwaar Büttenpapier.
Afmetingen blad: 33,5 X 24,5 cm.
Afmetingen beeld: 28 X 17,5 cm.
Jaar: niet bekend. Rond 1980.
Gesigneerd: Ja, rechtsonder met potlood.
Conditie: in goede staat.
Verzending: Post.nl aangetekend. € 12,50 (NL) België € 20,-
ZZIM
Startzeit | 10-6-2018 um 5:00 |
Endzeit | 16-6-2018 um 20:52 |
Ort des Objekts | Voorschoten, Niederlande |