Meta Pluckebaum-Weber - Ein zärtlicher Moment
Louis-Jacques Camerlinckx - Der Kopf Christi
Art des Kunstwerks | Glas / Keramik |
Zeitraum | 2000 bis heute |
Raku kunst aardewerken met lichtblauw lavaglazuur. Maker of keramist niet bekend, de vaas is niet gemerkt. In prima onbeschadigde conditie.
Afmetingen; 23 cm hoog en maximaal 15 cm in diameter
Ort des Objekts | Gouda, Niederlande |
Startzeit | 10-9-2017 um 17:36 |
Endzeit | 24-9-2017 um 17:36 |