Willy Hagenbeek - Stillleben mit Granatäpfeln - Ölgemälde
Diverse auteurs - Flämischer Expressionismus: 4 Bücher
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
Let op: Laatste keer dat deze mooie ets op Kunstveiling.nl wordt aangeboden
Gesigneerde ets van René Klarenbeek
Titel: geen
Oplagenummer: VII
Afmeting afbeelding: 26 x 21 cm
Afmeting blad: 45 x 45 cm
Conditie: goed
Ort des Objekts | Delft, Niederlande |
Startzeit | 18-8-2017 um 10:44 |
Endzeit | 28-8-2017 um 20:44 |