Mohammed Quraish - Siebdruck, 123456789 – gerahmt
Ronald Medema - Die Geldfresser
Jan Sirks - „Rotterdam 1918“ – Schlepppferde am Kai 180-JS
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
NIEUW op Kunstveiling.nl
Fraaie gesigneerde zeefdruk van Rens Labryère
Titel: geen
Oplagenummer: 2/ 8
Jaartal: 1997
Afmeting beeldmaat:33 x 33 cm
Conditie: de zeefdruk verkeert in zeer goede staat
Startzeit | 24-3-2016 um 15:38 |
Endzeit | 31-3-2016 um 16:38 |