Ysbrant - Boot in imaginärer Landschaft, Öl auf Leinwand (gerahmt)
Willem Boon - Öl auf Leinwand, Komposition 1964 – gerahmt
Wim Carrein - Barockes Interieur, Öl auf Leinwand (gerahmt)
Ad Blok van der Velden - Mediterranes Haus, Öl auf Leinwand
Art des Kunstwerks | Glas / Keramik |
Zeitraum | 2000 bis heute |
Ritzenhoff Glaswerke Marsberg - Cobalt blauw vintage glazen bubbel vaasje
In prima onbeschadigde conditie en gemerkt met een sticker.
Afmetingen; 20,5 cm hoog en 6,5 cm in diameter