Han van Meegeren - Die Anbetung Jesu, Zeichnung mit Kohle
Poen de Wijs - Wohltätigkeitsorganisationen
Charles Eyck - Mischtechnik auf Papier -1956
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
Moooie houtsnede op rijstpapier van Rob Lodder
Inclusief puntgaaf passepartout, past perfect in een lijst van 35 x 35 cm
Titel: Z.T. 182
Jaartal: 1993
Oplagenummer: 1/ 35
Afmeting: 20 x 20 cm
Conditie: nieuwstaat
code ZZABS
Ort des Objekts | Delft, Niederlande |
Startzeit | 24-5-2017 um 16:42 |
Endzeit | 30-5-2017 um 20:42 |