Ben Deiman - Foto, Serendipity IV – gerahmt
Ben Deiman - Foto, Serendipity I – gerahmt
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
Jaartal 1984
Conditie zeer redelijk.
Afmetingen 50 x 65 cm.
Oplage 30/85
Handgesigneerd
Startzeit | 6-11-2016 um 21:02 |
Endzeit | 20-11-2016 um 21:02 |