Anton Martineau - Mischtechnik auf stabilem Papier - Handsigniert!!!
Guido de Waart - Ets – Cross geht vorbei
Simeon Gonzales - „Abstrakt in Orange“ Acrylgemälde von Simeon Gonzales
Peter Klashorst - Mixed Media - Modell mit IPad - Handsigniert!!!
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
Fraaie zeefdruk van HERMANUS
Afmeting blad 55 x 70 cm in perfecte staat
Handgesigneerd en genummerd, oplage 250 stuks
Verzendkosten 12,50 in Nederland en 20 euro in België
Ort des Objekts | Spannum, Niederlande |
Startzeit | 23-1-2017 um 15:36 |
Endzeit | 1-2-2017 um 15:36 |