Willem den Ouden - 3 Bücher, darunter ein Werkverzeichnis.
Imanol Marrodán - Bilbao, 30.09.2010, 15:22 Uhr (Serie „Identitätsversprechen“)
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
Gesigneerde ets van Tanja Boxman
Titel: Sprong te drieën
Jaartal: 1996
Oplagenummer: 1/ 10
Afmeting: 18,5 x 25 cm
Conditie: zeer goed, niet eerder ingelijst geweest
Ort des Objekts | Delft, Niederlande |
Startzeit | 26-11-2017 um 14:24 |
Endzeit | 1-12-2017 um 20:24 |