Hub Boesten - Torrenierie-Landschaft
Art des Kunstwerks | Glas / Keramik |
Zeitraum | 2000 bis heute |
Titel: Twee glasobjecten
Glasstudio: Studio Ignis
Land: Servië
Ontwerper: L.R. da Costa
Diameter Presse-papier: 9 cm
Hoogte Presse-papier: 7 cm
Diameter vaasje: 8 cm
Hoogte vaasje: 6 cm
Kleuren: Transparant blauw, paars en rood
Jaar: 1987
Vaasje Gesigneerd: A.K '87 for LA da Costa
Presse-Papier gesigneerd: Beograd L.R da Costa
Conditie: goed
GlasStudio Ignis behoorde aan Misha Ignis (Servië 1953) toe en de uitvoerend glasblazer van deze objecten is L.R. da Costa.
Na opheffing van zijn glasstudio eind jaren 80 van de vorige eeuw, heeft Misha Ignis zijn metier weer opgepakt en internationaal furore gemaakt. Zijn werk is vertegenwoordigd in vooraanstaande museale glascollecties en geëxposeerd in onder andere Abu Dabi, LA en Moskou.
Abholen | Die Arbeit kann vor Ort abgeholt werden. Als Käufer müssen Sie Ihr eigenes Verpackungsmaterial mitbringen. Der Standort ist: Middelharnis, Niederlande |
Ort des Objekts | Middelharnis, Niederlande |
Startzeit | 24-7-2018 um 14:23 |
Endzeit | 4-8-2018 um 20:40 |