Art des Kunstwerks | Glas / Keramik |
Zeitraum | 1980 bis 2000 |
Maße | 26 x 22 x 8 cm (h x b x t) |
Gewicht | 1500 gramm |
Markiert | Hand signiert |
Prachtig ontwerp van de glaskunstenaar Mario Badioli.
Grote glazen gekleurde vis .
Hoogte 26 cm,breedte 22 cm.
Gewicht 1,5 kilo.
Gesigneerd.
In een hele goede conditie!
Zustand | |||
Zustand | Sehr gut | ||
Sendung | |||
Senden | Paketpost | ||
Preis | Bis zu 5 kg.
Startzeit | 13-10-2022 um 15:32 |
Endzeit | 22-10-2022 um 22:58 |
Ort des Objekts | Amsterdam, Niederlande |