Jan Peter van Opheusden - Violine mit verschiedenen Farben
Michael Steiner - Abstrakte Siebdruck - Auflage 160 - signiert - nummeriert
Piet van Boxel - Französische Landschaft mit Häusern
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
kleurenets van willem de bont titel aarde 3/6 ed 1983 afmeting 65 cm/ 50 cm ingelijst gesigneerd l.o. dit werk kan opgestuurd worden op risico van de koper en voor kosten van verkoper
Startzeit | 8-8-2013 um 13:57 |
Endzeit | 22-8-2013 um 13:57 |