Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Période | 1945 à 1999 |
Signé | Signé à la main |
Kunstenaar: Raffaele de Rosa. ( 1940. Italië).
Titel: De musketier.
Materiaal: Lithografie op zwaar Büttenpapier.
Afmetingen blad: 33,5 X 24,5 cm.
Afmetingen beeld: 28 X 17,5 cm.
Jaar: niet bekend. Rond 1980.
Gesigneerd: Ja, rechtsonder met potlood.
Conditie: in goede staat.
€ 29,- is goedkoop. Men vraagt elders meer dan het dubbele!
Verzending: Post.nl aangetekend. € 10,- (NL) België € 17,50
ZZZW
Expédition | |
Heure de début | 18-1-2018 à 14:15 |
Heure de fin | 23-1-2018 à 20:15 |
Le lot se trouve à | Den Haag, Les Pays-Bas |