Karel De Bauw - Landschaft mit Ackerpferden
Hans van Eerd - Mischtechnik, Ohne Titel
Jan Cremer - Tulpenfeld Triptychon von 1976
Eva Jorritsma-Thone - Gebackenes Kind
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
Fraaie handgesigneerde lithografie van de Spaanse kunstenaar Acisclo Manzano. Het betreffende werkje is vw. het handige formaat gemakkelijk in te lijsten. Ook zeer geschikt als kunstkado!
Kunstenaar: Acisclo Manzano
Titel: Abstracte compositie
Lithografie, handgesigneerd. Genummerd 178/500
Afmeting: 13,5 x 13,5 cm
VERZENDING
Uw aankopen worden aangetekend verzonden. De zending is verzekerd.
Verzendkosten Europa: 15,00 euro, ongeacht het aantal aankopen.
Startzeit | 29-4-2017 um 14:10 |
Endzeit | 13-5-2017 um 19:10 |