Willem den Ouden - 3 Bücher, darunter ein Werkverzeichnis.
Imanol Marrodán - Bilbao, 30.09.2010, 15:22 Uhr (Serie „Identitätsversprechen“)
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
Mooi litho van Ana Godel met de titel: Gleichmut. Nummer: 66/200. Het werk is rechtsonder , met potlood, gesigneerd door de kunstenaar. Jaar: 1977. Afmetingen blad: h49,7 x b38,7 cm. Afmetingen voorstelling: h19,2 x b16,2 cm. Conditie: in goede staat. Op het witte blad zitten wat vlekjes die bij inlijsting onder de passe-partout vallen. In de voorstelling zitten wat vlekjes onder het blok.De authenciteit van dit werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden meegestuurd.
Ort des Objekts | Hoek van Holland, Niederlande |
Startzeit | 16-12-2017 um 16:41 |
Endzeit | 21-12-2017 um 20:41 |