Isaac Israels - Acht Zeichnungen
Helmut Newton - "Claudia Schiffer" 1992
Cornelis Vreedenburgh - Festgemachtes Boot
Jan J. van der Stap - Sommerlandschaft mit Mühle
Origineel schilderij uit 1994 van Nederlandse kunstschilder Bart Drost (1955).
De afbeelding is geschilderd met acrylverf, gesso en oost-indische inkt op bitumenpapier - Maat 53 x 53 cm ( met lijst 80 x 80 cm).
Gesigneerd en ingelijst met passe partout in een mat goudkleurige lijst.
Het werk van Bart Drost is opgewekt. Speelse voorstellingen in directe kleuren en alles bestaat uit een samenspel van vlakken waarin hoogstens enkele zwarte of donkere strepen de voorstelling verduidelijken. Hij varieert veel in materiaal en zoekt daarbij vaak naar bijzondere combinaties.
Ort des Objekts | Rotterdam, Niederlande |
Startzeit | 17-8-2017 um 11:42 |
Endzeit | 24-8-2017 um 11:42 |