Isaac Israels - Acht tekeningen
Helmut Newton - "Office Love, Parijs" 1976
Cornelis Vreedenburgh - Aangemeerde boot
Jan J. van der Stap - Zomers landschap met molen
Type kunstwerk | Schilderij |
Origineel schilderij uit 1994 van Nederlandse kunstschilder Bart Drost (1955).
De afbeelding is geschilderd met acrylverf, gesso en oost-indische inkt op bitumenpapier - Maat 53 x 53 cm ( met lijst 80 x 80 cm).
Gesigneerd en ingelijst met passe partout in een mat goudkleurige lijst.
Het werk van Bart Drost is opgewekt. Speelse voorstellingen in directe kleuren en alles bestaat uit een samenspel van vlakken waarin hoogstens enkele zwarte of donkere strepen de voorstelling verduidelijken. Hij varieert veel in materiaal en zoekt daarbij vaak naar bijzondere combinaties.
Objectlocatie | Rotterdam, Nederland |
Starttijd | 17-8-2017 om 11:42 |
Eindtijd | 24-8-2017 om 11:42 |