3. Volledig aanbod

Volledig aanbod

Ontdek Kunstveiling

Kunst kopen op Kunstveiling? Of wellicht een mooi Design object of Sieraad?

filters 1
Er worden 5611 kunstwerken aangeboden
Laatste
kans
Boris Lipnitzki - Giorgio de Chirico im Garten mit Modell kopen? Bied vanaf 520!

Boris Lipnitzki - Giorgio de Chirico im Garten mit Modell

Fotografie

Geplaatst doorlutzinkoeln

Jaartal1954
TechniekSilverprint (Klassieke Foto)
Afmetingen21 cm x 21 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Siebrand Weitenberg - Tafa kopen? Bied vanaf 50!

Siebrand Weitenberg - Tafa

Geplaatst doorRubbe

Jaartal1991
Afmetingen92.5 cm x 80 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Jan Dijker - aquarel kopen? Bied vanaf 75!

Jan Dijker - aquarel

Geplaatst doorteunvanliebergen

TechniekGouache
Afmetingen71 cm x 81 cm (h x b)
IngelijstIngelijst
Jan Bernard Meinen - Ets - Abstracte compositie met geometrische vormen: O.K.K kopen? Bied vanaf 49!

Jan Bernard Meinen - Ets - Abstracte compositie met geometrische vormen: O.K.K

Geplaatst doorKiewitKunstonder100euro

Jaartal1969
TechniekEts
Afmetingen56 cm x 31.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Rene Treumann - Zeefdruk: Albany & Buffalo kopen? Bied vanaf 45!

Rene Treumann - Zeefdruk: Albany & Buffalo

Afmetingen50 cm x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Charles J. Kemper - Pen tekening kopen? Bied vanaf 50!

Charles J. Kemper - Pen tekening

Tekening / Aquarel

TechniekPen (Inkt)
Afmetingen23 cm x 26 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstAlleen in Passe-partout
Piet Klaasse - Litho: 2 jazz muzikanten - 1984 kopen? Bied vanaf 55!

Piet Klaasse - Litho: 2 jazz muzikanten - 1984

Jaartal1984
TechniekLitho
Afmetingen65.5 cm x 50.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Anton Heyboer - vier vrouwen kopen? Bied vanaf 400!

Anton Heyboer - vier vrouwen

Geplaatst doorMakx

Afmetingen115 cm x 142 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Wim Motz - Monotype kopen? Bied vanaf 50!

Wim Motz - Monotype

Bijzondere Uitgaves

TechniekVaria
Afmetingen48.8 cm x 41.5 cm (h x b)
Kees Salentijn - zeefdruk -1997 kopen? Bied vanaf 49!

Kees Salentijn - zeefdruk -1997

Jaartal1997
Afmetingen49 cm x 37 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Willem den Ouden - Litho kopen? Bied vanaf 100!

Willem den Ouden - Litho

Geplaatst doorCello1

Jaartal1996
TechniekLitho
Afmetingen50 cm x 65.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Karel Appel - Ingelijste zeefdruk - 1977 kopen? Bied vanaf 1150!

Karel Appel - Ingelijste zeefdruk - 1977

Geplaatst doorKiewitKunst

Jaartal1977
Afmetingen78 cm x 78 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Karel Appel - Ingelijste zeefdruk: "Kijk, leef & speel - 1977 kopen? Bied vanaf 1150!

Karel Appel - Ingelijste zeefdruk: "Kijk, leef & speel - 1977

Geplaatst doorKiewitKunst

Jaartal1977
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Ger Lataster - Drie gesigneerde boeken kopen? Bied vanaf 50!

Ger Lataster - Drie gesigneerde boeken

Bijzondere Uitgaves

TechniekGesigneerd boek
Afmetingen29 cm x 29 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Alphonse Mora - landschap in België kopen? Bied vanaf 225!

Alphonse Mora - landschap in België

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorKunstkamerZuidoost

TechniekAquarel
Afmetingen70.5 cm x 85.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Karel Appel - Hoofden als Bloemen (professioneel en nieuw gelijst!) kopen? Bied vanaf 1100!

Karel Appel - Hoofden als Bloemen (professioneel en nieuw gelijst!)

Geplaatst doorcolourfulartlimburg

Jaartal1977
Afmetingen64 cm x 64 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Jef Diederen - Houtsnede - 1991 kopen? Bied vanaf 50!

Jef Diederen - Houtsnede - 1991

Jaartal1991
TechniekHout/Linosnede
Afmetingen27.5 cm x 27.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerJapans Papier
IngelijstNiet Ingelijst
Laatste
kans
Wout van Heusden - Ets - 1981 kopen? Bied vanaf 55!

Wout van Heusden - Ets - 1981

Jaartal1970
TechniekEts
Afmetingen48 cm x 64 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Ari Stolk - Tafeleenden in de Bernisse kopen? Bied vanaf 99!

Ari Stolk - Tafeleenden in de Bernisse

Geplaatst doorscorpio69

TechniekGouache
Afmetingen31 cm x 41 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Hans Jochum Bakker - All over anything kopen? Bied vanaf 225!

Hans Jochum Bakker - All over anything

Geplaatst doorUsKinge

Jaartal1992
Afmetingen97 cm x 77 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Anton Martineau - Twee gedichten en map(gesigneerd): Tango - 1998 kopen? Bied vanaf 50!

Anton Martineau - Twee gedichten en map(gesigneerd): Tango - 1998

Jaartal1998
TechniekLitho
Afmetingen66.5 cm x 50.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Michel van Overbeeke - Rite II | kleurenets (I/III) - ingelijst kopen? Bied vanaf 85!

Michel van Overbeeke - Rite II | kleurenets (I/III) - ingelijst

Geplaatst doortakamine

Jaartal1990
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen81.5 cm x 61.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Han Krug - Boerderij met hooiberg Soestdijk - Gemengde techniek kopen? Bied vanaf 25!

Han Krug - Boerderij met hooiberg Soestdijk - Gemengde techniek

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorlenteman

Jaartal1968
TechniekAquarel
Afmetingen13.5 cm x 22 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Daniel Cornelis Kerkhoven - Beeld van Marken? | Tekening/gouache - ingelijst kopen? Bied vanaf 29!

Daniel Cornelis Kerkhoven - Beeld van Marken? | Tekening/gouache - ingelijst

Tekening / Aquarel

Geplaatst doortakamine

Jaartal1972
TechniekGouache
Afmetingen47.5 cm x 54 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Jan Wolkers - Foto: Jan Wolkers kopen? Bied vanaf 30!

Jan Wolkers - Foto: Jan Wolkers

Fotografie

Jaartal1995
TechniekPortfolio
Afmetingen31 cm x 44 cm (h x b)
IngelijstNiet Ingelijst
Laatste
kans
Hens de Jong - Darts - Kleurenhoutsnede kopen? Bied vanaf 40!

Hens de Jong - Darts - Kleurenhoutsnede

Geplaatst doorlenteman

Jaartal1966
TechniekHout/Linosnede
Afmetingen38 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Jan Wolkers - Foto: Jan Wolkers kopen? Bied vanaf 25!

Fotografie

Jaartal1995
TechniekPortfolio
IngelijstNiet Ingelijst
Willem Ernst van Boven - De Haan 1969 kopen? Bied vanaf 90!

Willem Ernst van Boven - De Haan 1969

Geplaatst doorReginald

Jaartal1969
Afmetingen87 cm x 72 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst

Janneke Tangelder - Ontbijtstilleven - originele gouache

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorMakx

Jaartal1999
TechniekGouache
Afmetingen113 cm x 83 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst

Fotografie

Jaartal1995
TechniekPortfolio
IngelijstNiet Ingelijst
Antonia Elisabeth ter Meulen - "Moppel" kopen? Bied vanaf 225!

Antonia Elisabeth ter Meulen - "Moppel"

Geplaatst doorCenterfo

Afmetingen64 cm x 54 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPaneel
IngelijstIngelijst
Anton Heyboer - Het symbool van de onschuld kopen? Bied vanaf 150!

Anton Heyboer - Het symbool van de onschuld

Geplaatst doorUsKinge

TechniekEts
Afmetingen33.5 cm x 39.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Anton Heyboer - 4 vrouwen . kopen? Bied vanaf 375!

Anton Heyboer - 4 vrouwen .

Geplaatst doorGesta

Jaartal1988
TechniekAcryl
Afmetingen78 cm x 108 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst

Fotografie

Jaartal1995
TechniekPortfolio
IngelijstNiet Ingelijst
Anton Heyboer - Moeder en kind De oermoeder Mooie sierlijke kleurrijke schildering kopen? Bied vanaf 275!

Anton Heyboer - Moeder en kind De oermoeder Mooie sierlijke kleurrijke schildering

Geplaatst doorknubben

Jaartal1988
TechniekAcryl
Afmetingen62 cm x 72.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
John Raedecker - litho: balletdanseres kopen? Bied vanaf 50!

John Raedecker - litho: balletdanseres

Bijzondere Uitgaves

TechniekProefdruk
Afmetingen63 cm x 49 cm (h x b)
GesigneerdSignatuur meegedrukt
Andre van der Vossen - Landschap Boerderij met Hooiwagen kopen? Bied vanaf 55!

Andre van der Vossen - Landschap Boerderij met Hooiwagen

Geplaatst doorReginald

Afmetingen41 cm x 51 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Reinier Lucassen - zeefdruk 'Quell’ - 1991 - oplage 100. kopen? Bied vanaf 150!

Reinier Lucassen - zeefdruk 'Quell’ - 1991 - oplage 100.

Geplaatst doorGalerie Zien

Jaartal1991
Afmetingen50 cm x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst

Aat Veldhoen - Rotaprint - Netty Davegos met nonnekap, naakt - 1964

Bijzondere Uitgaves

Jaartal1964
TechniekVaria
Afmetingen47 cm x 34 cm (h x b)
Rien van den Brink - Ets en aquatint , Drie-Kwart - 1976 kopen? Bied vanaf 25!

Rien van den Brink - Ets en aquatint , Drie-Kwart - 1976

Geplaatst doorkunst_ikhebje

Jaartal1976
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen60 cm x 53 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Anton Martineau - Litho: Tango - 1998 kopen? Bied vanaf 75!

Anton Martineau - Litho: Tango - 1998

Jaartal1998
TechniekLitho
Afmetingen50.5 cm x 65.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst

Jaartal1998
TechniekLitho
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst

Jaartal1998
TechniekLitho
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Kees Verwey - Foto van Nico Koster kopen? Bied vanaf 75!

Kees Verwey - Foto van Nico Koster

Fotografie

Afmetingen82 cm x 79 cm (h x b)
IngelijstIngelijst

Jaartal1998
TechniekLitho
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst

Ciano Siewert - Litho: Hollands landschap

TechniekLitho
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Aat Veldhoen - Rotaprint - Portret van Gerrit Lakmaaker, de ethersnuiver - 1964 kopen? Bied vanaf 55!

Aat Veldhoen - Rotaprint - Portret van Gerrit Lakmaaker, de ethersnuiver - 1964

Bijzondere Uitgaves

Jaartal1964
TechniekVaria
Afmetingen50 cm x 35 cm (h x b)
Roger Raveel - GREEP OP ROOD / KLEURLITHO / 82x63cm / KADER / SIG kopen? Bied vanaf 975!

Roger Raveel - GREEP OP ROOD / KLEURLITHO / 82x63cm / KADER / SIG

Geplaatst doorKUNSTHUIS_BE

TechniekLitho
Afmetingen82 cm x 63 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Arthur Bernard - Onbekend kopen? Bied vanaf 500!

Arthur Bernard - Onbekend

Geplaatst doorFleur1977

TechniekAcryl
Afmetingen105 cm x 125 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Laatste
kans
Theo van der Nahmer - "Femme mystérieuse" kopen? Bied vanaf 50!

Theo van der Nahmer - "Femme mystérieuse"

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorGerrit1

Jaartal1983
TechniekPastel/Krijt
Afmetingen48 cm x 66 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd