3. Informatie
  5. Item kopen

Kunst kopen

Breng een bod uit op uw favoriete item

Naar het aanbod
Veilig & betrouwbaarScherpe prijzen3 weken garantie

Via Kunstveiling koopt u eenvoudig en laagdrempelig de mooiste sieraden, design-items en unieke kunstobjecten, zoals klassieke schilderijen, moderne grafiek, beelden en fotografie. Als lid van Kunstveiling kunt u eenvoudig een bod uitbrengen op uw favoriete items. Hoe bieden in de online veiling werkt, ziet en leest u hieronder!

Online kunst kopen in 3 stappen

Stap 1: Vind uw favoriete kunstwerk

Gebruik de handige filters om het aanbod in de veiling te doorzoeken. U kunt bijvoorbeeld zoeken op kunstenaar, techniek, onderwerp of prijs. Markeer eenvoudig uw favoriete items of kunstenaars en word via e-mail als eerste op de hoogte gebracht van nieuw aanbod in de veiling.

Stap 2: Breng een bod uit

Breng een bod uit op uw favoriete item(s). Bent u na afloop van de veiling de winnende bieder? Gefeliciteerd! Kunstveiling brengt u per e-mail in contact met de verkoper om afspraken te maken over de afhandeling. Als koper betaalt u 15% inclusief BTW aan veilingkosten bovenop de hamerprijs. Let op: uw bod is bindend!

Stap 3: Afhandeling van uw aankoop

U maakt met de verkoper onderling afspraken over de betaalwijze en over het afhalen, verzenden of bezorgen van uw aankoop. U dient de verkoper binnen 7 dagen na aankoop te betalen. Er geldt 3 weken garantie op de echtheid en conditie van het door u gekochte item. Veel plezier van uw aankoop!

Maak een account aan

Populaire items

Klaas Gubbels - Zeefdruk, Zonder titel kopen? Bied vanaf 150!
Grafiek (handgesigneerd)

Klaas Gubbels - Zeefdruk, Zonder titel

€ 150
Arnoud van den Brink - Foto, Back street alfama - Ingelijst kopen? Bied vanaf 50!
Fotografie

Arnoud van den Brink - Foto, Back street alfama - Ingelijst

€ 50
Maria Kapteijns - Foto, Pied de Poule - Ingelijst kopen? Bied vanaf 60!
Fotografie

Maria Kapteijns - Foto, Pied de Poule - Ingelijst

€ 60
Lucie Oltmans - Unieke tekening, Cousteau - Ingelijst kopen? Bied vanaf 50!
Tekening / Aquarel

Lucie Oltmans - Unieke tekening, Cousteau - Ingelijst

€ 50
A Hoogendoorn - Olieverf op doek, Oude huizen - Ingelijst kopen? Bied vanaf 50!

A Hoogendoorn - Olieverf op doek, Oude huizen - Ingelijst

€ 50
Liesbeth Rahder - Zeefdruk (blauw/goud kleurig), Zonder titel - Ingelijst kopen? Bied vanaf 80!
Grafiek (handgesigneerd)

Liesbeth Rahder - Zeefdruk (blauw/goud kleurig), Zonder titel - Ingelijst

€ 80
Ruud Nelissen - Olieverf op paneel, Balonnen kopen? Bied vanaf 150!

Ruud Nelissen - Olieverf op paneel, Balonnen

€ 150
Kees van Dongen - Pochoirdruk, Fini - Ingelijst kopen? Bied vanaf 100!
Grafiek (handgesigneerd)

Kees van Dongen - Pochoirdruk, Fini - Ingelijst

€ 100
Alan David-Tu - Foto, Pink head - Ingelijst kopen? Bied vanaf 200!
Fotografie

Alan David-Tu - Foto, Pink head - Ingelijst

€ 200
Paul Versteeg - Foto, Rotterdam 18 - Ingelijst kopen? Bied vanaf 40!
Fotografie

Paul Versteeg - Foto, Rotterdam 18 - Ingelijst

€ 40
Henk Koolen - Olieverf op doek, Zonder titel - Ingelijst kopen? Bied vanaf 50!

Henk Koolen - Olieverf op doek, Zonder titel - Ingelijst

€ 50
Jean Ruiter - Foto, In the hills of Ancara - Ingelijst kopen? Bied vanaf 70!
Fotografie

Jean Ruiter - Foto, In the hills of Ancara - Ingelijst

€ 70
Marcel van Kerkvoorde - Olieverf op doek, Panorama - Ingelijst (Zeer groot) kopen? Bied vanaf 750!

Marcel van Kerkvoorde - Olieverf op doek, Panorama - Ingelijst (Zeer groot)

€ 750
Lieke Vreede - Ets, Tussendeuren - Ingelijst kopen? Bied vanaf 35!
Grafiek (handgesigneerd)

Lieke Vreede - Ets, Tussendeuren - Ingelijst

€ 35
Corneille - Litho, Herbes - Ingelijst kopen? Bied vanaf 280!
Grafiek (handgesigneerd)

Corneille - Litho, Herbes - Ingelijst

€ 280
Corneille - Zeefdruk, Zonder titel (Dame in gedachten) - Ingelijst kopen? Bied vanaf 200!
Grafiek (handgesigneerd)

Corneille - Zeefdruk, Zonder titel (Dame in gedachten) - Ingelijst

€ 200
Corneille - Litho, Femme nue sur canapé - Ingelijst kopen? Bied vanaf 250!
Grafiek (handgesigneerd)

Corneille - Litho, Femme nue sur canapé - Ingelijst

€ 250
Lawrence Weiner - Zeefdruk/emaille, Stars don't stand still in the sky kopen? Bied vanaf 400!
Beeld / Object

Lawrence Weiner - Zeefdruk/emaille, Stars don't stand still in the sky

€ 400
Reinder Homan - Ets, Berken aan een beekje - Ingelijst kopen? Bied vanaf 70!
Grafiek (handgesigneerd)

Reinder Homan - Ets, Berken aan een beekje - Ingelijst

€ 70
Elva Polyakova - Flowers in the nature kopen? Bied vanaf 299!

Elva Polyakova - Flowers in the nature

€ 299
Elva Polyakova - Evening in Amsterdam kopen? Bied vanaf 300!

Elva Polyakova - Evening in Amsterdam

€ 300
Gregory Crewdson - Twilight - Handgesigneerd, genummerd + certificaat kopen? Bied vanaf 1299!
Fotografie

Gregory Crewdson - Twilight - Handgesigneerd, genummerd + certificaat

€ 1.299
Klaas Gubbels - Zwarte Kan - 2014 - Mooi ingelijst kopen? Bied vanaf 575!
Grafiek (handgesigneerd)

Klaas Gubbels - Zwarte Kan - 2014 - Mooi ingelijst

€ 575
Pierre Alechinsky - Fata Morgana 1 & 2 - prachtig ingelijst - 2015 kopen? Bied vanaf 1399!
Grafiek (handgesigneerd)

Pierre Alechinsky - Fata Morgana 1 & 2 - prachtig ingelijst - 2015

€ 1.399
Meinert Volkers - Muzikant kopen? Bied vanaf 10!

Meinert Volkers - Muzikant

€ 10
Nico Cevat - Stilleven met boeken. kopen? Bied vanaf 325!

Nico Cevat - Stilleven met boeken.

€ 325
Han Rädecker - Portret John Rädecker kopen? Bied vanaf 290!
Beeld / Object

Han Rädecker - Portret John Rädecker

€ 290
Piet van Boxel - Frans landschap met huizen kopen? Bied vanaf 350!

Piet van Boxel - Frans landschap met huizen

€ 350
Max Sauze - Uranus lamp kopen? Bied vanaf 199!
Design

Max Sauze - Uranus lamp

€ 199
illy Art Collection - 1996 James Rosenquist 2x kopen? Bied vanaf 50!
Design

illy Art Collection - 1996 James Rosenquist 2x

€ 50
Brons (Onbekend) - Reclining woman kopen? Bied vanaf 89!
Beeld / Object

Brons - Reclining woman

€ 89
Eric Claus - Zien, denken, doen kopen? Bied vanaf 479!
Beeld / Object

Eric Claus - Zien, denken, doen

€ 479
Helmut Newton - "Claudia Schiffer" 1992 kopen? Bied vanaf 180!
Fotografie

Helmut Newton - "Office Love, Parijs" 1976

€ 180
Helmut Newton - "Saddle I, Paris" 1976 kopen? Bied vanaf 100!
Fotografie

€ 100
Jan Snoeck - ( Zebra op pad) proefdruk uit 1986 kopen? Bied vanaf 195!
Grafiek (handgesigneerd)

Jan Snoeck - ( Zebra op pad) proefdruk uit 1986

€ 195
Janko Berman - Abstracte vorm kopen? Bied vanaf 110!
Beeld / Object

Janko Berman - Abstracte vorm

€ 110
Monica Rotgans - In gesprek kopen? Bied vanaf 350!
Beeld / Object

Monica Rotgans - In gesprek

€ 350
Hubert van Lith - In afwachting kopen? Bied vanaf 350!
Beeld / Object

Hubert van Lith - In afwachting

€ 350
Vera de Haas - Trio ganzen kopen? Bied vanaf 125!
Beeld / Object

Vera de Haas - Trio ganzen

€ 125
Kees de Kruijff - Leda en de zwaan kopen? Bied vanaf 300!
Beeld / Object

Kees de Kruijff - Leda en de zwaan

€ 300
Eddy Gheress - Portret kopen? Bied vanaf 750!
Beeld / Object

Eddy Gheress - Portret

€ 750
Brons (Onbekend) - Jezus en de melaatse kopen? Bied vanaf 325!
Beeld / Object

Brons - Jezus en de melaatse

€ 325
Gerard Prent - Pasteus geschilderd olieverfschilderij op doek uit de 'tuin' serie kopen? Bied vanaf 700!

€ 700
Bernard Heesen - Glaskunstbeurs jaarobject 2019 kopen? Bied vanaf 50!
Glas / Keramiek

Bernard Heesen - Glaskunstbeurs jaarobject 2019

€ 50
Royal Leerdam - Jens Pfeiffer - Glaskunstbeurs jaarobject kopen? Bied vanaf 75!
Glas / Keramiek

Royal Leerdam - Jens Pfeiffer - Glaskunstbeurs jaarobject

€ 75
Royal Leerdam - Stef Uiterwaal - Madonna met kind kopen? Bied vanaf 195!
Glas / Keramiek

Royal Leerdam - Stef Uiterwaal - Madonna met kind

€ 195
Novy Bor - Gert Bullée - Glaskunstbeurs jaarobject 2015 kopen? Bied vanaf 50!
Glas / Keramiek

Novy Bor - Gert Bullée - Glaskunstbeurs jaarobject 2015

€ 50
Anton Geerlings - Hardstenen gepolijst beeld - geabstraheerd figuur kopen? Bied vanaf 75!
Beeld / Object

Anton Geerlings - Hardstenen gepolijst beeld - geabstraheerd figuur

€ 75
Yvonne Visser - Bronzen beeld op sokkel: "Olifant" kopen? Bied vanaf 695!
Beeld / Object

Yvonne Visser - Bronzen beeld op sokkel: "Olifant"

€ 695
Nathanael Neujean - Gepatineerd bronzen beeld: groep van 3 figuren kopen? Bied vanaf 1499!
Beeld / Object

Nathanael Neujean - Gepatineerd bronzen beeld: groep van 3 figuren

€ 1.499

Zelf online kunst verkopen?

Als lid van Kunstveiling kunt u zelf items te koop aanbieden via de online veiling. Met de vele actieve kopers heeft Kunstveiling een groot en gevarieerd publiek voor de kunstwerken die u wilt verkopen. In tegenstelling tot bij andere (online) veilinghuizen betaalt u bij een succesvolle verkoop geen verkoperscommissie!

Meer lezen over kunst verkopen