3. Informatie
  5. Item kopen

Kunst kopen

Breng een bod uit op uw favoriete item

Naar het aanbod
Veilig & betrouwbaarScherpe prijzen3 weken garantie

Via Kunstveiling koopt u eenvoudig en laagdrempelig de mooiste sieraden, design-items en unieke kunstobjecten, zoals klassieke schilderijen, moderne grafiek, beelden en fotografie. Als lid van Kunstveiling kunt u eenvoudig een bod uitbrengen op uw favoriete items. Hoe bieden in de online veiling werkt, ziet en leest u hieronder!

Online kunst kopen in 3 stappen

Stap 1: Vind uw favoriete kunstwerk

Gebruik de handige filters om het aanbod in de veiling te doorzoeken. U kunt bijvoorbeeld zoeken op kunstenaar, techniek, onderwerp of prijs. Markeer eenvoudig uw favoriete items of kunstenaars en word via e-mail als eerste op de hoogte gebracht van nieuw aanbod in de veiling.

Stap 2: Breng een bod uit

Breng een bod uit op uw favoriete item(s). Bent u na afloop van de veiling de winnende bieder? Gefeliciteerd! Kunstveiling brengt u per e-mail in contact met de verkoper om afspraken te maken over de afhandeling. Als koper betaalt u 15% inclusief BTW aan veilingkosten bovenop de hamerprijs. Let op: uw bod is bindend!

Stap 3: Afhandeling van uw aankoop

U maakt met de verkoper onderling afspraken over de betaalwijze en over het afhalen, verzenden of bezorgen van uw aankoop. U dient de verkoper binnen 7 dagen na aankoop te betalen. Er geldt 3 weken garantie op de echtheid en conditie van het door u gekochte item. Veel plezier van uw aankoop!

Maak een account aan

Populaire items

Mr. Strange - De neushoorn van Salvador kopen? Bied vanaf 250!

Mr. Strange - De neushoorn van Salvador

€ 250
Mr. Strange - Tegen een stroom in kopen? Bied vanaf 80!
Fotografie

Mr. Strange - Tegen een stroom in

€ 80
Karel Appel - Big head Coming down kopen? Bied vanaf 699!
Beeld / Object

Karel Appel - Big head Coming down

€ 699
Corneille - Hoggar en fete kopen? Bied vanaf 799!
Grafiek (handgesigneerd)

Corneille - Hoggar en fete

€ 799
Karel Appel - ingelijste litho: Oiseau Hurlant - 1977 kopen? Bied vanaf 799!
Grafiek (handgesigneerd)

Karel Appel - ingelijste litho: Oiseau Hurlant - 1977

€ 799
Karel Appel - litho: Three Heads - 1965 (nette lijst!) kopen? Bied vanaf 1099!
Grafiek (handgesigneerd)

Karel Appel - litho: Three Heads - 1965 (nette lijst!)

€ 1.099
Mogens Balle - Litho - 1967 kopen? Bied vanaf 149!
Grafiek (handgesigneerd)

Mogens Balle - Litho - 1967

€ 149
Corneille - ingelijste litho: Oiseau bleu et rouge avec femme - 1995 (nette lijst!) kopen? Bied vanaf 325!
Grafiek (handgesigneerd)

Corneille - ingelijste litho: Oiseau bleu et rouge avec femme - 1995 (nette lijst!)

€ 325
Lucebert - Ets: "Nachtmerrie" - 1967 kopen? Bied vanaf 249!
Grafiek (handgesigneerd)

Lucebert - Ets: "Nachtmerrie" - 1967

€ 249
Grafiek (handgesigneerd)

Mogens Balle - Litho - 1967

€ 149
Grafiek (handgesigneerd)

Corneille - ingelijste litho: l'enchantement de l'été ( nette lijst!) - 1977

€ 399
Armando - giclee: Pflanze kopen? Bied vanaf 225!
Grafiek (handgesigneerd)

Armando - giclee: Pflanze

€ 225
Armando - giclee op linnen: Landschaft (Groot!) kopen? Bied vanaf 275!
Grafiek (handgesigneerd)

Armando - giclee op linnen: Landschaft (Groot!)

€ 275
Ton Schulten - Zeefdruk: Voorjaarsbomen - 1995 kopen? Bied vanaf 450!
Grafiek (handgesigneerd)

Ton Schulten - Zeefdruk: Voorjaarsbomen - 1995

€ 450
Corneille - Zeefdruk: Noord- Holland - 2004 kopen? Bied vanaf 225!
Grafiek (handgesigneerd)

Corneille - Zeefdruk: Noord- Holland - 2004

€ 225
Grafiek (handgesigneerd)

Eugène Brands - Litho: Abstracte compositie - 1968 (nieuwstaat!)

€ 225
Karel Appel - Ingelijste litho: A beast drawn man - 1961 kopen? Bied vanaf 599!
Grafiek (handgesigneerd)

Karel Appel - Ingelijste litho: A beast drawn man - 1961

€ 599
Grafiek (handgesigneerd)

€ 225
Constant - ets: zangles - 1982 kopen? Bied vanaf 350!
Grafiek (handgesigneerd)

Constant - ets: zangles - 1982

€ 350
Grafiek (handgesigneerd)

€ 225
Corneille - litho: Nuit d'éte - 1956 kopen? Bied vanaf 495!
Grafiek (handgesigneerd)

Corneille - litho: Nuit d'éte - 1956

€ 495
Corneille - litho: Scènes Champêtre - 1998 kopen? Bied vanaf 275!
Grafiek (handgesigneerd)

Corneille - litho: Scènes Champêtre - 1998

€ 275
Corneille - litho: Floraison pour oiseaux au creux d'une colline - 1962 kopen? Bied vanaf 499!
Grafiek (handgesigneerd)

Corneille - litho: Floraison pour oiseaux au creux d'une colline - 1962

€ 499
Lucebert - Ets: Zonder titel kopen? Bied vanaf 175!
Grafiek (handgesigneerd)

Lucebert - Ets: Zonder titel

€ 175
Grafiek (handgesigneerd)

€ 225
Karel Appel - zeefdruk: Hoofden als bloemen - 1977 (nieuwstaat!) kopen? Bied vanaf 995!
Grafiek (handgesigneerd)

Karel Appel - zeefdruk: Hoofden als bloemen - 1977 (nieuwstaat!)

€ 995
Corneille - Ingelijste litho - 2000 kopen? Bied vanaf 225!
Grafiek (handgesigneerd)

Corneille - Ingelijste litho - 2000

€ 225
Klaas Gubbels - Zeefdruk - 1979 kopen? Bied vanaf 275!
Grafiek (handgesigneerd)

Klaas Gubbels - Zeefdruk - 1979

€ 275
Anton Pieck - Ingelijste ets: binnenplaats slot Hohensalzburg (Zeer groot!) 1920 kopen? Bied vanaf 450!
Grafiek (handgesigneerd)

Anton Pieck - Ingelijste ets: binnenplaats slot Hohensalzburg (Zeer groot!) 1920

€ 450
Gerd Winter - Gemengde techniek op doek: Tage der Zuversicht kopen? Bied vanaf 495!

Gerd Winter - Gemengde techniek op doek: Tage der Zuversicht

€ 495
Jeanne Bieruma Oosting - 12 etsen in boek "fabels van la fontaine" (gesigneerd) kopen? Bied vanaf 475!
Grafiek (handgesigneerd)

Jeanne Bieruma Oosting - 12 etsen in boek "fabels van la fontaine" (gesigneerd)

€ 475
Jan Schoonhoven - Zeefdruk: Formatie A kopen? Bied vanaf 250!
Grafiek (handgesigneerd)

Jan Schoonhoven - Zeefdruk: Formatie A

€ 250
Henk Vierveijzer - Acrylverf op paneel: zonder titel kopen? Bied vanaf 599!

Henk Vierveijzer - Acrylverf op paneel: zonder titel

€ 599
Wobbe Alkema - Linosnede ingekleurd met aquarel -1958 kopen? Bied vanaf 295!
Grafiek (handgesigneerd)

Wobbe Alkema - Linosnede ingekleurd met aquarel -1958

€ 295
Simon Vinkenoog - Krijttekening: Coup de foudre - 1993 kopen? Bied vanaf 150!
Tekening / Aquarel

Simon Vinkenoog - Krijttekening: Coup de foudre - 1993

€ 150
Herman Berserik - Ets - 1971 kopen? Bied vanaf 45!
Grafiek (handgesigneerd)

Herman Berserik - Ets - 1971

€ 45
Armando - Zeer grote giclee op linnen: Landschaft kopen? Bied vanaf 275!
Grafiek (handgesigneerd)

Armando - Zeer grote giclee op linnen: Landschaft

€ 275
Gerd Arntz - Houtsnede: Abendfahrt - 1976 kopen? Bied vanaf 250!
Grafiek (handgesigneerd)

Gerd Arntz - Houtsnede: Abendfahrt - 1976

€ 250
Eugène Brands - ingelijste grote gouache - 1963 (nieuwe lijst!) kopen? Bied vanaf 2995!
Tekening / Aquarel

€ 2.995
Eugène Brands - Ingelijste gouache - 1984(Nieuwe lijst!) kopen? Bied vanaf 1250!

Eugène Brands - Ingelijste gouache - 1984(Nieuwe lijst!)

€ 1.250
Jan G. Elburg - materieschilderij - 1965 kopen? Bied vanaf 1495!

Jan G. Elburg - materieschilderij - 1965

€ 1.495
Constant - litho : labyrismen - 1968 (uniek item met de hand gesigneerd!) kopen? Bied vanaf 850!
Grafiek (handgesigneerd)

Constant - litho : labyrismen - 1968 (uniek item met de hand gesigneerd!)

€ 850
Hans Ebeling Koning - ingelijste zeefdruk: de brug - 2002 kopen? Bied vanaf 49!
Grafiek (handgesigneerd)

Hans Ebeling Koning - ingelijste zeefdruk: de brug - 2002

€ 49
Bram van Velde - Litho: Compositie kopen? Bied vanaf 375!
Grafiek (handgesigneerd)

Bram van Velde - Litho: Compositie

€ 375
Rik van Iersel - Ingelijste zeefdruk: Please Violins - 1992(Nette lijst) kopen? Bied vanaf 85!
Grafiek (handgesigneerd)

Rik van Iersel - Ingelijste zeefdruk: Please Violins - 1992(Nette lijst)

€ 85
Reinier Lucassen - Ingelijste ets: Praag/Bild - 1998 (nette houten lijst!) kopen? Bied vanaf 100!
Grafiek (handgesigneerd)

Reinier Lucassen - Ingelijste ets: Praag/Bild - 1998 (nette houten lijst!)

€ 100
Hendrikus Roodenburg - Ingelijste ets: Rotterdam - 1940 kopen? Bied vanaf 60!
Grafiek (handgesigneerd)

Hendrikus Roodenburg - Ingelijste ets: Rotterdam - 1940

€ 60
Charles Donker - ingelijste ets kopen? Bied vanaf 450!
Grafiek (handgesigneerd)

Charles Donker - ingelijste ets

€ 450
Jeanne Bieruma Oosting - Boek met 12 etsen: Une selection des fleurs du mal - 1976 kopen? Bied vanaf 475!
Grafiek (handgesigneerd)

€ 475
Jan Schoonhoven - 2 tentoonstellingscatalogussen + boek Fontana kopen? Bied vanaf 55!
Kunstboeken

Jan Schoonhoven - 2 tentoonstellingscatalogussen + boek Fontana

€ 55

Zelf online kunst verkopen?

Als lid van Kunstveiling kunt u zelf items te koop aanbieden via de online veiling. Met de vele actieve kopers heeft Kunstveiling een groot en gevarieerd publiek voor de kunstwerken die u wilt verkopen. In tegenstelling tot bij andere (online) veilinghuizen betaalt u bij een succesvolle verkoop geen verkoperscommissie!

Meer lezen over kunst verkopen