3. Informatie
  5. Item kopen

Kunst kopen

Breng een bod uit op uw favoriete item

Naar het aanbod
Veilig & betrouwbaarScherpe prijzen3 weken garantie

Via Kunstveiling koopt u eenvoudig en laagdrempelig de mooiste sieraden, design-items en unieke kunstobjecten, zoals klassieke schilderijen, moderne grafiek, beelden en fotografie. Als lid van Kunstveiling kunt u eenvoudig een bod uitbrengen op uw favoriete items. Hoe bieden in de online veiling werkt, ziet en leest u hieronder!

Online kunst kopen in 3 stappen

Stap 1: Vind uw favoriete kunstwerk

Gebruik de handige filters om het aanbod in de veiling te doorzoeken. U kunt bijvoorbeeld zoeken op kunstenaar, techniek, onderwerp of prijs. Markeer eenvoudig uw favoriete items of kunstenaars en word via e-mail als eerste op de hoogte gebracht van nieuw aanbod in de veiling.

Stap 2: Breng een bod uit

Breng een bod uit op uw favoriete item(s). Bent u na afloop van de veiling de winnende bieder? Gefeliciteerd! Kunstveiling brengt u per e-mail in contact met de verkoper om afspraken te maken over de afhandeling. Als koper betaalt u 15% inclusief BTW aan veilingkosten bovenop de hamerprijs. Let op: uw bod is bindend!

Stap 3: Afhandeling van uw aankoop

U maakt met de verkoper onderling afspraken over de betaalwijze en over het afhalen, verzenden of bezorgen van uw aankoop. U dient de verkoper binnen 7 dagen na aankoop te betalen. Er geldt 3 weken garantie op de echtheid en conditie van het door u gekochte item. Veel plezier van uw aankoop!

Maak een account aan

Populaire items

Corneille - Kleurenlitho: "Jeux d'Enfants - 1988 kopen? Bied vanaf 275!
Grafiek (handgesigneerd)

Corneille - Kleurenlitho: "Jeux d'Enfants - 1988

€ 275
Herman Brood - Ingelijste zeefdruk: Kook van jou(Nieuwe lijst!!) kopen? Bied vanaf 795!
Grafiek (handgesigneerd)

Herman Brood - Ingelijste zeefdruk: Kook van jou(Nieuwe lijst!!)

€ 795
Co Westerik - Ingelijste kleuren zeefdruk: paar - 1972 (nette lijst!) kopen? Bied vanaf 295!
Grafiek (handgesigneerd)

Co Westerik - Ingelijste kleuren zeefdruk: paar - 1972 (nette lijst!)

€ 295
Erwin de Vries - Ingelijste gemengde techniek: "Naakte vrouw" - 1997 kopen? Bied vanaf 799!
Tekening / Aquarel

Erwin de Vries - Ingelijste gemengde techniek: "Naakte vrouw" - 1997

€ 799
Jan Cremer - Ingelijste zeefdruk: Dutch glory - 1977 kopen? Bied vanaf 399!
Grafiek (handgesigneerd)

Jan Cremer - Ingelijste zeefdruk: Dutch glory - 1977

€ 399
Jan Cremer - kleurrijke zeefdruk: tulpen - 1996 kopen? Bied vanaf 199!
Grafiek (handgesigneerd)

Jan Cremer - kleurrijke zeefdruk: tulpen - 1996

€ 199
Karel Appel - ingelijste zeefdruk: sitting under the blazing sun - 1977 kopen? Bied vanaf 1500!
Grafiek (handgesigneerd)

Karel Appel - ingelijste zeefdruk: sitting under the blazing sun - 1977

€ 1.500
Karel Appel - ingelijste zeefdruk: A summer evenings slumber - 1977 kopen? Bied vanaf 1500!
Grafiek (handgesigneerd)

Karel Appel - ingelijste zeefdruk: A summer evenings slumber - 1977

€ 1.500
Yoshiko Noma - Ets: Paysage XI kopen? Bied vanaf 59!
Grafiek (handgesigneerd)

Yoshiko Noma - Ets: Paysage XI

€ 59
Clemens Briels - Polychroom beeld: "El Pensamiento Rompido" (groot!!) kopen? Bied vanaf 850!
Beeld / Object

Clemens Briels - Polychroom beeld: "El Pensamiento Rompido" (groot!!)

€ 850
Piet van Heerden - Bronzen beeld: Paardje kopen? Bied vanaf 450!
Beeld / Object

Piet van Heerden - Bronzen beeld: Paardje

€ 450
Jeanne Bieruma Oosting - Ets: "Reptillo" - 1936 kopen? Bied vanaf 250!
Grafiek (handgesigneerd)

Jeanne Bieruma Oosting - Ets: "Reptillo" - 1936

€ 250
Evert den Hartog - Gepatineerd bronzen sculptuur: Leda en de Zwaan kopen? Bied vanaf 495!
Beeld / Object

Evert den Hartog - Gepatineerd bronzen sculptuur: Leda en de Zwaan

€ 495
Carel Willink - Litho: Berlin - 1920 kopen? Bied vanaf 275!
Grafiek (handgesigneerd)

Carel Willink - Litho: Berlin - 1920

€ 275
Jan Cremer - grote zeefdruk: Toscane II - 1984 kopen? Bied vanaf 249!
Grafiek (handgesigneerd)

Jan Cremer - grote zeefdruk: Toscane II - 1984

€ 249
Gerd Arntz - Houtsnede: Präzisionsarbeit - 1976 kopen? Bied vanaf 250!
Grafiek (handgesigneerd)

Gerd Arntz - Houtsnede: Präzisionsarbeit - 1976

€ 250
Eugène Brands - litho: Figuren - 1968 kopen? Bied vanaf 225!
Grafiek (handgesigneerd)

Eugène Brands - litho: Figuren - 1968

€ 225
Edgar Fernhout - Litho: Bloemen kopen? Bied vanaf 75!
Grafiek (handgesigneerd)

Edgar Fernhout - Litho: Bloemen

€ 75
Eugène Brands - Ingelijste gouache - 1984(Nieuwe lijst!) kopen? Bied vanaf 1250!

Eugène Brands - Ingelijste gouache - 1984(Nieuwe lijst!)

€ 1.250
Marc Mulders - Ingelijste litho met gemengde techniek: semi - abstracte compositie - 1997(nette kopen? Bied vanaf 399!
Tekening / Aquarel

Marc Mulders - Ingelijste litho met gemengde techniek: semi - abstracte compositie - 1997(nette

€ 399
Klaas Gubbels - Zeefdruk: blauwe kan met biertje - 2004 (groot) kopen? Bied vanaf 625!
Grafiek (handgesigneerd)

Klaas Gubbels - Zeefdruk: blauwe kan met biertje - 2004 (groot)

€ 625
Corneille - Zeefdruk: Cobra kat- 2003 kopen? Bied vanaf 225!
Grafiek (handgesigneerd)

Corneille - Zeefdruk: Cobra kat- 2003

€ 225
Corneille - ingelijste litho: Nu bleu et oiseau - 1981 (nette lijst!) kopen? Bied vanaf 295!
Grafiek (handgesigneerd)

Corneille - ingelijste litho: Nu bleu et oiseau - 1981 (nette lijst!)

€ 295
Corneille - ingelijste litho: La belle de Cuba - 1967 (oplage 12 stuks, nette lijst!!!) kopen? Bied vanaf 895!
Grafiek (handgesigneerd)

Corneille - ingelijste litho: La belle de Cuba - 1967 (oplage 12 stuks, nette lijst!!!)

€ 895
Victor Vasarely - Ingelijste affiche: Quasar 2 - 1974 kopen? Bied vanaf 75!
Affiches

Victor Vasarely - Ingelijste affiche: Quasar 2 - 1974

€ 75
Victor Vasarely - Ingelijste affiche: Vega Zett 2 - 1974 kopen? Bied vanaf 75!
Affiches

Victor Vasarely - Ingelijste affiche: Vega Zett 2 - 1974

€ 75
Grafiek (handgesigneerd)

Corneille - Litho: Floraison pour oiseaux au creux d'une colline - 1962

€ 499
Jan Wolkers - Zeefdruk: Winterbeelden XII - 1995 kopen? Bied vanaf 175!
Grafiek (handgesigneerd)

Jan Wolkers - Zeefdruk: Winterbeelden XII - 1995

€ 175
Dolf Breetvelt - Gouache : Abstracte compositie kopen? Bied vanaf 375!

Dolf Breetvelt - Gouache : Abstracte compositie

€ 375
Fon Klement - Kleuren boarddruk: "Transition" - 1970 kopen? Bied vanaf 99!
Grafiek (handgesigneerd)

Fon Klement - Kleuren boarddruk: "Transition" - 1970

€ 99
Wobbe Alkema - Linosnede ingekleurd met aquarel -1958 kopen? Bied vanaf 295!
Grafiek (handgesigneerd)

Wobbe Alkema - Linosnede ingekleurd met aquarel -1958

€ 295
Willem Hussem - Litho: Geometrische voorstelling - 1967 kopen? Bied vanaf 295!
Grafiek (handgesigneerd)

Willem Hussem - Litho: Geometrische voorstelling - 1967

€ 295
Eugène Brands - ingelijste grote gouache - 1963 (nieuwe lijst!) kopen? Bied vanaf 2495!
Tekening / Aquarel

€ 2.495
Bram van Velde - Ingelijste litho, abstract - 1977(nette lijst) kopen? Bied vanaf 450!
Grafiek (handgesigneerd)

Bram van Velde - Ingelijste litho, abstract - 1977(nette lijst)

€ 450
Jeanne Bieruma Oosting - Ets: Japanse vis kopen? Bied vanaf 399!
Grafiek (handgesigneerd)

Jeanne Bieruma Oosting - Ets: Japanse vis

€ 399
Bengt Lindstrom - Litho: Gul Gubbe Grön av avund - 1970 kopen? Bied vanaf 250!
Grafiek (handgesigneerd)

Bengt Lindstrom - Litho: Gul Gubbe Grön av avund - 1970

€ 250
Ton Schulten - Zeefdruk: Branding van de zon - 1999 kopen? Bied vanaf 595!
Grafiek (handgesigneerd)

Ton Schulten - Zeefdruk: Branding van de zon - 1999

€ 595
Jan Mankes - Heliogravure: muizen - 1918 kopen? Bied vanaf 450!
Grafiek (handgesigneerd)

Jan Mankes - Heliogravure: muizen - 1918

€ 450
Grafiek (handgesigneerd)

Klaas Gubbels - Ingelijste zeefdruk: Zonder titel - 2002(Nieuwe lijst!)

€ 850
Anton Rooskens - Litho: Compositie - 1967 kopen? Bied vanaf 275!
Grafiek (handgesigneerd)

Anton Rooskens - Litho: Compositie - 1967

€ 275
Suzanne Hartmans - beschilderd hout in baklijst: "Connectie" - 2013 kopen? Bied vanaf 850!

Suzanne Hartmans - beschilderd hout in baklijst: "Connectie" - 2013

€ 850
Paul Permeke - Olieverf op board: 'Woonwagens' - 1959 kopen? Bied vanaf 799!

Paul Permeke - Olieverf op board: 'Woonwagens' - 1959

€ 799
Jan Makkes - Olieverf op doek: Bloemstilleven kopen? Bied vanaf 395!

Jan Makkes - Olieverf op doek: Bloemstilleven

€ 395
Janneke Hengst - Ingelijste olieverf op doek: Fries landschap - 2008 kopen? Bied vanaf 300!

Janneke Hengst - Ingelijste olieverf op doek: Fries landschap - 2008

€ 300
Henk van Vessem - Olieverf op doek: verliefd op elkanders gelijkenis I - 2000 (zeer groot!) kopen? Bied vanaf 595!

Henk van Vessem - Olieverf op doek: verliefd op elkanders gelijkenis I - 2000 (zeer groot!)

€ 595
Harm Kamerlingh Onnes - Ingelijste olieverf op board - 1964 (voor Katinka van Rood en Bob Bruijn) kopen? Bied vanaf 899!

Harm Kamerlingh Onnes - Ingelijste olieverf op board - 1964 (voor Katinka van Rood en Bob Bruijn)

€ 899
Harm Kamerlingh Onnes - Ingelijste olieverf op paneel: Stilleven met rieten hengselmand - 1930 kopen? Bied vanaf 1750!

Harm Kamerlingh Onnes - Ingelijste olieverf op paneel: Stilleven met rieten hengselmand - 1930

€ 1.750
Jan Elburg - materieschilderij - 1965 kopen? Bied vanaf 1000!

Jan Elburg - materieschilderij - 1965

€ 1.000
Jan Snoeck - acryl op doek: gazouilles d'un ruisseau - 1994 (nette lijst) kopen? Bied vanaf 1250!

Jan Snoeck - acryl op doek: gazouilles d'un ruisseau - 1994 (nette lijst)

€ 1.250
Casper Faassen - gemengde techniek op dik karton kopen? Bied vanaf 1500!

Casper Faassen - gemengde techniek op dik karton

€ 1.500

Zelf online kunst verkopen?

Als lid van Kunstveiling kunt u zelf items te koop aanbieden via de online veiling. Met de vele actieve kopers heeft Kunstveiling een groot en gevarieerd publiek voor de kunstwerken die u wilt verkopen. In tegenstelling tot bij andere (online) veilinghuizen betaalt u bij een succesvolle verkoop geen verkoperscommissie!

Meer lezen over kunst verkopen