3. Informatie
  5. Item kopen

Kunst kopen

Breng een bod uit op uw favoriete item

Naar het aanbod
Veilig & betrouwbaarScherpe prijzen3 weken garantie

Via Kunstveiling koopt u eenvoudig en laagdrempelig de mooiste sieraden, design-items en unieke kunstobjecten, zoals klassieke schilderijen, moderne grafiek, beelden en fotografie. Als lid van Kunstveiling kunt u eenvoudig een bod uitbrengen op uw favoriete items. Hoe bieden in de online veiling werkt, ziet en leest u hieronder!

Online kunst kopen in 3 stappen

Stap 1: Vind uw favoriete kunstwerk

Gebruik de handige filters om het aanbod in de veiling te doorzoeken. U kunt bijvoorbeeld zoeken op kunstenaar, techniek, onderwerp of prijs. Markeer eenvoudig uw favoriete items of kunstenaars en word via e-mail als eerste op de hoogte gebracht van nieuw aanbod in de veiling.

Stap 2: Breng een bod uit

Breng een bod uit op uw favoriete item(s). Bent u na afloop van de veiling de winnende bieder? Gefeliciteerd! Kunstveiling brengt u per e-mail in contact met de verkoper om afspraken te maken over de afhandeling. Als koper betaalt u 15% inclusief BTW aan veilingkosten bovenop de hamerprijs. Let op: uw bod is bindend!

Stap 3: Afhandeling van uw aankoop

U maakt met de verkoper onderling afspraken over de betaalwijze en over het afhalen, verzenden of bezorgen van uw aankoop. U dient de verkoper binnen 7 dagen na aankoop te betalen. Er geldt 3 weken garantie op de echtheid en conditie van het door u gekochte item. Veel plezier van uw aankoop!

Populaire items

Jacobus Doeser - Bloemen en bladeren (incl. origineel schilderspalet!) kopen? Bied vanaf 800!

Jacobus Doeser - Bloemen en bladeren (incl. origineel schilderspalet!)

€ 800
Klaas Gubbels - Heleen en klaas gubbels 2025 kopen? Bied vanaf 300!
Beeld / Object

Klaas Gubbels - Heleen en klaas gubbels 2025

€ 300
Corneille - groene palm kopen? Bied vanaf 149!
Grafiek (handgesigneerd)

Corneille - groene palm

€ 149
Floris Meydam - GESIGNEERDE GLAZEN MASSIEVE BOL MET INGESLOTEN LUCHTBELLEN. kopen? Bied vanaf 44!
Glas / Keramiek

Floris Meydam - GESIGNEERDE GLAZEN MASSIEVE BOL MET INGESLOTEN LUCHTBELLEN.

€ 44
Corry Ammerlaan - SCULPTUUR kopen? Bied vanaf 45!
Beeld / Object

Corry Ammerlaan - SCULPTUUR

€ 45
Aart van Dobbenburgh - Z.t. (Fuchsia in vensterbank) kopen? Bied vanaf 75!
Grafiek (handgesigneerd)

Aart van Dobbenburgh - Z.t. (Fuchsia in vensterbank)

€ 75
Chris Dijkman - Stadsgezicht kopen? Bied vanaf 60!

Chris Dijkman - Stadsgezicht

€ 60
Val-Saint-Lambert - Grote kikker of pad kopen? Bied vanaf 25!
Glas / Keramiek

Val-Saint-Lambert - Grote kikker of pad

€ 25
Cor Bouter - (pseudoniem C. Verschuur) - Houthakker met paarden kopen? Bied vanaf 180!

Cor Bouter - (pseudoniem C. Verschuur) - Houthakker met paarden

€ 180
Raphael Hermans - Het Paard kopen? Bied vanaf 20!
Grafiek (handgesigneerd)

Raphael Hermans - Het Paard

€ 20
14k bicolour gouden hanger in een vorm van klavertje vier met diamant kopen? Bied vanaf 50!
Sieraden

14k bicolour gouden hanger in een vorm van klavertje vier met diamant

€ 50
John Raedecker - Dansende faun kopen? Bied vanaf 20!
Grafiek (handgesigneerd)

John Raedecker - Dansende faun

€ 20
Else Berg - Processie kopen? Bied vanaf 35!
Prenten & Uitgaves

Else Berg - Processie

€ 35
Viktor IV - Gemengde techniek: Dagboekblad 'Buoy y Harbor' - 1971 kopen? Bied vanaf 199!

Viktor IV - Gemengde techniek: Dagboekblad 'Buoy y Harbor' - 1971

€ 199
Peter Struycken - zeefdruk: geometrisch abstract (1966) kopen? Bied vanaf 250!
Grafiek (handgesigneerd)

Peter Struycken - zeefdruk: geometrisch abstract (1966)

€ 250
Grafiek (handgesigneerd)

€ 250
Viktor IV - Gemengde techniek: Dagboekblad 'Egyptian Cats Head' - 1971 kopen? Bied vanaf 199!

Viktor IV - Gemengde techniek: Dagboekblad 'Egyptian Cats Head' - 1971

€ 199
Sven Hoekstra - Olieverf op board - 2000 kopen? Bied vanaf 1500!

Sven Hoekstra - Olieverf op board - 2000

€ 1.500
Dirk Breed - Ingelijste olieverf op doek: Noord-Hollands landschap met huizen langs een dijk kopen? Bied vanaf 1500!

Dirk Breed - Ingelijste olieverf op doek: Noord-Hollands landschap met huizen langs een dijk

€ 1.500
Fons Bemelmans - Bronzen relief: 'Ruiters te paard' kopen? Bied vanaf 999!
Beeld / Object

Fons Bemelmans - Bronzen relief: 'Ruiters te paard'

€ 999
Jeroen Henneman - bronzen beeld: ''de stad'' - 1989 kopen? Bied vanaf 1995!
Beeld / Object

Jeroen Henneman - bronzen beeld: ''de stad'' - 1989

€ 1.995
Poen de Wijs - Ingelijste olieverf op doek: 'portrait of violin' - 1985 kopen? Bied vanaf 1999!

Poen de Wijs - Ingelijste olieverf op doek: 'portrait of violin' - 1985

€ 1.999
Bram van Velde - Ingelijste kleurenlitho: Compositie kopen? Bied vanaf 350!
Grafiek (handgesigneerd)

Bram van Velde - Ingelijste kleurenlitho: Compositie

€ 350
Anton Heyboer - Ingelijste tekening: 2 figuren- 1985 kopen? Bied vanaf 100!
Tekening / Aquarel

Anton Heyboer - Ingelijste tekening: 2 figuren- 1985

€ 100
Grietje Postma - Houtsnede: veld met bloemen - 1994 kopen? Bied vanaf 299!
Grafiek (handgesigneerd)

Grietje Postma - Houtsnede: veld met bloemen - 1994

€ 299
Armando - Litho: das blatt kopen? Bied vanaf 250!
Grafiek (handgesigneerd)

Armando - Litho: das blatt

€ 250
Armando - Litho: Das rad - 1992 kopen? Bied vanaf 250!
Grafiek (handgesigneerd)

Armando - Litho: Das rad - 1992

€ 250
Peter Vos - grote ingelijste tekening: Stilleven van een "harpy" - 1970 kopen? Bied vanaf 595!
Tekening / Aquarel

Peter Vos - grote ingelijste tekening: Stilleven van een "harpy" - 1970

€ 595
Kees Verwey - Ingelijste aquarel: "Floxen" - 1990 (zeer goede herkomst!) kopen? Bied vanaf 1450!
Tekening / Aquarel

Kees Verwey - Ingelijste aquarel: "Floxen" - 1990 (zeer goede herkomst!)

€ 1.450
Peter Vos - Ingelijste inkttekening: half vogel/half mens - 1968 kopen? Bied vanaf 375!
Tekening / Aquarel

Peter Vos - Ingelijste inkttekening: half vogel/half mens - 1968

€ 375
Reinier Lucassen - Krijttekening: 2 figuren - 1981 kopen? Bied vanaf 275!
Tekening / Aquarel

Reinier Lucassen - Krijttekening: 2 figuren - 1981

€ 275
Pieter Defesche - Ingelijste gouache: - 1978 kopen? Bied vanaf 495!

Pieter Defesche - Ingelijste gouache: - 1978

€ 495
Pieter Defesche - Ingelijste gouache: Confrontatie - 1978 kopen? Bied vanaf 495!

Pieter Defesche - Ingelijste gouache: Confrontatie - 1978

€ 495
Ger Lataster - Ingelijste gemengde techniek - 1975 kopen? Bied vanaf 495!

Ger Lataster - Ingelijste gemengde techniek - 1975

€ 495
Ger Lataster - gemengde techniek - 1975 kopen? Bied vanaf 395!

Ger Lataster - gemengde techniek - 1975

€ 395
Ans Wortel - Gemengde techniek: ''bewoners van 'n blauw gebied ... - 1976 kopen? Bied vanaf 225!

Ans Wortel - Gemengde techniek: ''bewoners van 'n blauw gebied ... - 1976

€ 225
Ans Wortel - Ingelijste gouache: Over hoe mensen samen horen... - 1972 kopen? Bied vanaf 399!

Ans Wortel - Ingelijste gouache: Over hoe mensen samen horen... - 1972

€ 399
Janhendrik Dolsma - Ingelijste olieverf: "Morgen" kopen? Bied vanaf 899!

Janhendrik Dolsma - Ingelijste olieverf: "Morgen"

€ 899
Willem Stoop - Olieverf op papier: Boslandschap - 2001 kopen? Bied vanaf 125!

Willem Stoop - Olieverf op papier: Boslandschap - 2001

€ 125
Finn Pedersen - Ingelijste olieverf op board - 1984 kopen? Bied vanaf 799!

Finn Pedersen - Ingelijste olieverf op board - 1984

€ 799
Jules Chapon - Olieverf op doek: zonder titel kopen? Bied vanaf 595!

Jules Chapon - Olieverf op doek: zonder titel

€ 595
Sami Briss - Ingelijste olieverf op board: 'Conversation' kopen? Bied vanaf 1099!

Sami Briss - Ingelijste olieverf op board: 'Conversation'

€ 1.099
Herman Brood - Spiet hout jong - unicum kopen? Bied vanaf 4600!

Herman Brood - Spiet hout jong - unicum

€ 4.600
Lita Cabellut - Y. Juan kopen? Bied vanaf 2200!

Lita Cabellut - Y. Juan

€ 2.200
Carole CARPIER - CHANEL kopen? Bied vanaf 169!
Beeld / Object

Carole CARPIER - CHANEL

€ 169
Carole CARPIER - LUIFEL (Drieluik) kopen? Bied vanaf 185!

Carole CARPIER - LUIFEL (Drieluik)

€ 185
ART DECO 14k gouden ring met briljant en single cut geslepen diamant tot. 0.20ct kopen? Bied vanaf 360!
Sieraden

ART DECO 14k gouden ring met briljant en single cut geslepen diamant tot. 0.20ct

€ 360
Ronald Boonacker - Italiaans Landschap /DUO. Certificaat van echtheid) kopen? Bied vanaf 140!

Ronald Boonacker - Italiaans Landschap /DUO. Certificaat van echtheid)

€ 140
Nico Vrielink - - zonder titel maar met lijst! (kip in braadslee) kopen? Bied vanaf 495!

Nico Vrielink - - zonder titel maar met lijst! (kip in braadslee)

€ 495
Eugène Brands - Brands - 'Dreamworld' uit 1986 kopen? Bied vanaf 1600!

Eugène Brands - Brands - 'Dreamworld' uit 1986

€ 1.600

Zelf online kunst verkopen?

Als lid van Kunstveiling kunt u zelf items te koop aanbieden via de online veiling. Met de vele actieve kopers heeft Kunstveiling een groot en gevarieerd publiek voor de kunstwerken die u wilt verkopen. In tegenstelling tot bij andere (online) veilinghuizen betaalt u bij een succesvolle verkoop geen verkoperscommissie!

Meer lezen over kunst verkopen