Via Kunstveiling koopt u eenvoudig en laagdrempelig de mooiste sieraden, design-items en unieke kunstobjecten, zoals klassieke schilderijen, moderne grafiek, beelden en fotografie. Als lid van Kunstveiling kunt u eenvoudig een bod uitbrengen op uw favoriete items. Hoe bieden in de online veiling werkt, ziet en leest u hieronder!
Gebruik de handige filters om het aanbod in de veiling te doorzoeken. U kunt bijvoorbeeld zoeken op kunstenaar, techniek, onderwerp of prijs. Markeer eenvoudig uw favoriete items of kunstenaars en word via e-mail als eerste op de hoogte gebracht van nieuw aanbod in de veiling.
Breng een bod uit op uw favoriete item(s). Bent u na afloop van de veiling de winnende bieder? Gefeliciteerd! Kunstveiling brengt u per e-mail in contact met de verkoper om afspraken te maken over de afhandeling. Als koper betaalt u 15% inclusief BTW aan veilingkosten bovenop de hamerprijs. Let op: uw bod is bindend!
U maakt met de verkoper onderling afspraken over de betaalwijze en over het afhalen, verzenden of bezorgen van uw aankoop. U dient de verkoper binnen 7 dagen na aankoop te betalen. Er geldt 3 weken garantie op de echtheid en conditie van het door u gekochte item. Veel plezier van uw aankoop!

Jacobus Doeser - Bloemen en bladeren (incl. origineel schilderspalet!)

Klaas Gubbels - Heleen en klaas gubbels 2025

Floris Meydam - GESIGNEERDE GLAZEN MASSIEVE BOL MET INGESLOTEN LUCHTBELLEN.

Aart van Dobbenburgh - Z.t. (Fuchsia in vensterbank)

Val-Saint-Lambert - Grote kikker of pad

Cor Bouter - (pseudoniem C. Verschuur) - Houthakker met paarden

14k bicolour gouden hanger in een vorm van klavertje vier met diamant

John Raedecker - Dansende faun

Viktor IV - Gemengde techniek: Dagboekblad 'Buoy y Harbor' - 1971

Peter Struycken - zeefdruk: geometrisch abstract (1966)

Viktor IV - Gemengde techniek: Dagboekblad 'Egyptian Cats Head' - 1971

Sven Hoekstra - Olieverf op board - 2000

Dirk Breed - Ingelijste olieverf op doek: Noord-Hollands landschap met huizen langs een dijk

Fons Bemelmans - Bronzen relief: 'Ruiters te paard'

Jeroen Henneman - bronzen beeld: ''de stad'' - 1989

Poen de Wijs - Ingelijste olieverf op doek: 'portrait of violin' - 1985

Bram van Velde - Ingelijste kleurenlitho: Compositie

Anton Heyboer - Ingelijste tekening: 2 figuren- 1985

Grietje Postma - Houtsnede: veld met bloemen - 1994

Armando - Litho: Das rad - 1992

Peter Vos - grote ingelijste tekening: Stilleven van een "harpy" - 1970

Kees Verwey - Ingelijste aquarel: "Floxen" - 1990 (zeer goede herkomst!)

Peter Vos - Ingelijste inkttekening: half vogel/half mens - 1968

Reinier Lucassen - Krijttekening: 2 figuren - 1981

Pieter Defesche - Ingelijste gouache: - 1978

Pieter Defesche - Ingelijste gouache: Confrontatie - 1978

Ger Lataster - Ingelijste gemengde techniek - 1975

Ger Lataster - gemengde techniek - 1975

Ans Wortel - Gemengde techniek: ''bewoners van 'n blauw gebied ... - 1976

Ans Wortel - Ingelijste gouache: Over hoe mensen samen horen... - 1972

Janhendrik Dolsma - Ingelijste olieverf: "Morgen"

Willem Stoop - Olieverf op papier: Boslandschap - 2001

Finn Pedersen - Ingelijste olieverf op board - 1984

Jules Chapon - Olieverf op doek: zonder titel

Sami Briss - Ingelijste olieverf op board: 'Conversation'

Herman Brood - Spiet hout jong - unicum

Carole CARPIER - LUIFEL (Drieluik)

ART DECO 14k gouden ring met briljant en single cut geslepen diamant tot. 0.20ct

Ronald Boonacker - Italiaans Landschap /DUO. Certificaat van echtheid)

Nico Vrielink - - zonder titel maar met lijst! (kip in braadslee)

Eugène Brands - Brands - 'Dreamworld' uit 1986
Als lid van Kunstveiling kunt u zelf items te koop aanbieden via de online veiling. Met de vele actieve kopers heeft Kunstveiling een groot en gevarieerd publiek voor de kunstwerken die u wilt verkopen. In tegenstelling tot bij andere (online) veilinghuizen betaalt u bij een succesvolle verkoop geen verkoperscommissie!