3. Informatie
  5. Item verkopen

Kunst verkopen

Snel een gemakkelijk kunst in de veiling plaatsen

Naar het aanbod
Geen verkoperscommissieGroot bereik onder kunstliefhebbersKosteloze taxaties

Kunstveiling is hét online veilingplatform in dat zich richt op de online koop en verkoop van klassieke én moderne en hedendaagse kunst, design en sieraden. Als lid van Kunstveiling kunt u zelf eenvoudig items aanbieden in de veiling. Hoe dat werkt, ziet en leest u hieronder!

Zelf kunst veilen, zo werkt het!

Stap 1: Selecteer een categorie, type en kunstenaar

Via de knop ‘item verkopen’ rechtsboven op de pagina opent u het formulier. Kies een categorie (Kunst, Design & Glas/Keramiek, Sieraden of Vinyl), het type (de techniek) en een kunstenaar. Komt de kunstenaar niet in onze database voor, maar gaat het wel om een erkende kunstenaar? Dan kunt u via het formulier een verzoek indienen om de kunstenaar alsnog toe te voegen.

Stap 2: Specificaties, omschrijving en afbeeldingen

Vul zo veel mogelijk kenmerken van het item in, zoals de techniek, afmetingen en de conditie. Heeft u informatie over de herkomst? Neem dat dan ook op. Wees zo volledig mogelijk in uw omschrijving van het item; meer informatie vergroot de kans op een succesvolle veiling! Voeg duidelijke en aantrekkelijke foto’s toe. Bekijk voor tips bij het plaatsen van items de pagina met veilingtips.

Stap 3: Bepaal het openingsbod

Geef een reëel openingsbod op en houd er rekening mee dat op Kunstveiling veilingprijzen worden gehanteerd (veilingprijzen liggen gemiddeld rond 20 procent van de oorspronkelijke galeriewaarde). Wilt u advies over de waarde van het kunstwerk? Vraag dan een gratis en vrijblijvende taxatie aan.

Stap 4: Locatie, afhalen, verzenden en/of bezorgen

Geef aan waar het item zich bevindt en of het item kan worden verzonden, en/of wellicht door de winnende bieder bij u kan worden opgehaald. Meer over verzending/bezorging kunt u lezen in de veilingregels.

Stap 5: Bepaal de veilingduur

Bepaal tot slot de duur van de veiling door het tijdvak van uw voorkeur te selecteren. Een item staat altijd minimaal 4 dagen, en maximaal 2 weken actief in de veiling. Na het starten van de veiling is het item is direct zichtbaar in het aanbod. Eventueel kunt u het item ook eerst in uw voorraad opslaan en op een later moment activeren. Alle door u geplaatste items zijn terug te vinden via uw persoonlijke Mijn Kunstveiling -pagina.

Afhandeling met de koper

Is er tijdens de looptijd van de veiling op uw item geboden, dan is het item verkocht en ontvangt u direct na afloop van de veiling een e-mail van Kunstveiling met daarin de gegevens van de winnende bieder. Neem binnen 3 dagen na de verkoop contact op, zodat u onderling afspraken kunt maken over de verdere afhandeling. De koper dient het totaalbedrag zoals vermeld in de e-mail (de hamerprijs vermeerderd met 15 procent veilingkosten Inclusief BTW) plus eventueel verzend- of bezorgkosten binnen 7 dagen na aankoop aan u te betalen. Heeft u vragen over de afhandeling van de verkoop van uw kunstwerk? Neem dan contact met ons op.

Bij een succesvolle verkoop via Kunstveiling betaalt u als verkoper geen commissiekosten. Wel ontvangt u in de opvolgende maand een digitale factuur opgebouwd uit het bedrag aan veilingkosten dat de koper reeds aan u heeft overgemaakt (15% van de hamerprijs incl. BTW), plus € 7,50 administratiekosten per verkocht item.

Vraag een gratis en vrijblijvende taxatie aan

Wilt u een kunstwerk aanbieden in de veiling, maar twijfelt u over de hoogte van het openingsbod? Onze veilingmeesters geven u graag vrijblijvend advies over de waarde van uw kunstwerk. U kunt uw verzoek eenvoudig indienen via e-mail, een afspraak maken om met uw kunstwerk langs te komen op onze locatie of een van onze taxatiedagen bezoeken. Meer informatie over het aanvragen van een gratis taxatie

Uw collectie ontzamelen via de Veilingmeester

Het is ook mogelijk om uw (collectie) kunstwerken te ontzamelen via de Veilingmeester. Wij nemen het hele traject rondom de verkoop van uw kunst graag voor u uit handen; van het plaatsen in de veiling tot de afhandeling met de koper. Ook voor het organiseren van een besloten veiling kunt u bij ons terecht. Meer informatie over ontzamelen via de Veilingmeester.

Maak een account aan

Populaire items

Armando - giclee: Pflanze kopen? Bied vanaf 225!
Grafiek (handgesigneerd)

Armando - giclee: Pflanze

€ 225
Armando - giclee op linnen: Landschaft (Groot!) kopen? Bied vanaf 275!
Grafiek (handgesigneerd)

Armando - giclee op linnen: Landschaft (Groot!)

€ 275
Ton Schulten - Zeefdruk: Voorjaarsbomen - 1995 kopen? Bied vanaf 450!
Grafiek (handgesigneerd)

Ton Schulten - Zeefdruk: Voorjaarsbomen - 1995

€ 450
Corneille - Zeefdruk: Noord- Holland - 2004 kopen? Bied vanaf 225!
Grafiek (handgesigneerd)

Corneille - Zeefdruk: Noord- Holland - 2004

€ 225
Grafiek (handgesigneerd)

Eugène Brands - Litho: Abstracte compositie - 1968 (nieuwstaat!)

€ 225
Karel Appel - Ingelijste litho: A beast drawn man - 1961 kopen? Bied vanaf 599!
Grafiek (handgesigneerd)

Karel Appel - Ingelijste litho: A beast drawn man - 1961

€ 599
Grafiek (handgesigneerd)

€ 225
Constant - ets: zangles - 1982 kopen? Bied vanaf 350!
Grafiek (handgesigneerd)

Constant - ets: zangles - 1982

€ 350
Grafiek (handgesigneerd)

€ 225
Corneille - litho: Nuit d'éte - 1956 kopen? Bied vanaf 495!
Grafiek (handgesigneerd)

Corneille - litho: Nuit d'éte - 1956

€ 495
Corneille - litho: Scènes Champêtre - 1998 kopen? Bied vanaf 275!
Grafiek (handgesigneerd)

Corneille - litho: Scènes Champêtre - 1998

€ 275
Corneille - litho: Floraison pour oiseaux au creux d'une colline - 1962 kopen? Bied vanaf 499!
Grafiek (handgesigneerd)

Corneille - litho: Floraison pour oiseaux au creux d'une colline - 1962

€ 499
Lucebert - Ets: Zonder titel kopen? Bied vanaf 175!
Grafiek (handgesigneerd)

Lucebert - Ets: Zonder titel

€ 175
Grafiek (handgesigneerd)

€ 225
Karel Appel - zeefdruk: Hoofden als bloemen - 1977 (nieuwstaat!) kopen? Bied vanaf 995!
Grafiek (handgesigneerd)

Karel Appel - zeefdruk: Hoofden als bloemen - 1977 (nieuwstaat!)

€ 995
Corneille - Ingelijste litho - 2000 kopen? Bied vanaf 225!
Grafiek (handgesigneerd)

Corneille - Ingelijste litho - 2000

€ 225
Klaas Gubbels - Zeefdruk - 1979 kopen? Bied vanaf 275!
Grafiek (handgesigneerd)

Klaas Gubbels - Zeefdruk - 1979

€ 275
Anton Pieck - Ingelijste ets: binnenplaats slot Hohensalzburg (Zeer groot!) 1920 kopen? Bied vanaf 450!
Grafiek (handgesigneerd)

Anton Pieck - Ingelijste ets: binnenplaats slot Hohensalzburg (Zeer groot!) 1920

€ 450
Gerd Winter - Gemengde techniek op doek: Tage der Zuversicht kopen? Bied vanaf 495!

Gerd Winter - Gemengde techniek op doek: Tage der Zuversicht

€ 495
Jeanne Bieruma Oosting - 12 etsen in boek "fabels van la fontaine" (gesigneerd) kopen? Bied vanaf 475!
Grafiek (handgesigneerd)

Jeanne Bieruma Oosting - 12 etsen in boek "fabels van la fontaine" (gesigneerd)

€ 475
Jan Schoonhoven - Zeefdruk: Formatie A kopen? Bied vanaf 250!
Grafiek (handgesigneerd)

Jan Schoonhoven - Zeefdruk: Formatie A

€ 250
Henk Vierveijzer - Acrylverf op paneel: zonder titel kopen? Bied vanaf 599!

Henk Vierveijzer - Acrylverf op paneel: zonder titel

€ 599
Wobbe Alkema - Linosnede ingekleurd met aquarel -1958 kopen? Bied vanaf 295!
Grafiek (handgesigneerd)

Wobbe Alkema - Linosnede ingekleurd met aquarel -1958

€ 295
Simon Vinkenoog - Krijttekening: Coup de foudre - 1993 kopen? Bied vanaf 150!
Tekening / Aquarel

Simon Vinkenoog - Krijttekening: Coup de foudre - 1993

€ 150
Herman Berserik - Ets - 1971 kopen? Bied vanaf 45!
Grafiek (handgesigneerd)

Herman Berserik - Ets - 1971

€ 45
Armando - Zeer grote giclee op linnen: Landschaft kopen? Bied vanaf 275!
Grafiek (handgesigneerd)

Armando - Zeer grote giclee op linnen: Landschaft

€ 275
Gerd Arntz - Houtsnede: Abendfahrt - 1976 kopen? Bied vanaf 250!
Grafiek (handgesigneerd)

Gerd Arntz - Houtsnede: Abendfahrt - 1976

€ 250
Eugène Brands - ingelijste grote gouache - 1963 (nieuwe lijst!) kopen? Bied vanaf 2995!
Tekening / Aquarel

€ 2.995
Eugène Brands - Ingelijste gouache - 1984(Nieuwe lijst!) kopen? Bied vanaf 1250!

Eugène Brands - Ingelijste gouache - 1984(Nieuwe lijst!)

€ 1.250
Jan G. Elburg - materieschilderij - 1965 kopen? Bied vanaf 1495!

Jan G. Elburg - materieschilderij - 1965

€ 1.495
Constant - litho : labyrismen - 1968 (uniek item met de hand gesigneerd!) kopen? Bied vanaf 850!
Grafiek (handgesigneerd)

Constant - litho : labyrismen - 1968 (uniek item met de hand gesigneerd!)

€ 850
Hans Ebeling Koning - ingelijste zeefdruk: de brug - 2002 kopen? Bied vanaf 49!
Grafiek (handgesigneerd)

Hans Ebeling Koning - ingelijste zeefdruk: de brug - 2002

€ 49
Bram van Velde - Litho: Compositie kopen? Bied vanaf 375!
Grafiek (handgesigneerd)

Bram van Velde - Litho: Compositie

€ 375
Rik van Iersel - Ingelijste zeefdruk: Please Violins - 1992(Nette lijst) kopen? Bied vanaf 85!
Grafiek (handgesigneerd)

Rik van Iersel - Ingelijste zeefdruk: Please Violins - 1992(Nette lijst)

€ 85
Reinier Lucassen - Ingelijste ets: Praag/Bild - 1998 (nette houten lijst!) kopen? Bied vanaf 100!
Grafiek (handgesigneerd)

Reinier Lucassen - Ingelijste ets: Praag/Bild - 1998 (nette houten lijst!)

€ 100
Hendrikus Roodenburg - Ingelijste ets: Rotterdam - 1940 kopen? Bied vanaf 60!
Grafiek (handgesigneerd)

Hendrikus Roodenburg - Ingelijste ets: Rotterdam - 1940

€ 60
Charles Donker - ingelijste ets kopen? Bied vanaf 450!
Grafiek (handgesigneerd)

Charles Donker - ingelijste ets

€ 450
Jeanne Bieruma Oosting - Boek met 12 etsen: Une selection des fleurs du mal - 1976 kopen? Bied vanaf 475!
Grafiek (handgesigneerd)

€ 475
Jan Schoonhoven - 2 tentoonstellingscatalogussen + boek Fontana kopen? Bied vanaf 55!
Kunstboeken

Jan Schoonhoven - 2 tentoonstellingscatalogussen + boek Fontana

€ 55
Rineke Dijkstra - Slagersvriend 3 met 24 werken van diverse kunstenaars waaronder R Dijkstra. kopen? Bied vanaf 1995!
Fotografie

Rineke Dijkstra - Slagersvriend 3 met 24 werken van diverse kunstenaars waaronder R Dijkstra.

€ 1.995
Erwin Olaf - Foto incl boek: "Own" luxe editie - 2011 (19 kg zwaar, 368 pagina's) kopen? Bied vanaf 1999!
Fotografie

Erwin Olaf - Foto incl boek: "Own" luxe editie - 2011 (19 kg zwaar, 368 pagina's)

€ 1.999
Evert Dijkstra - Olieverf op paneel: Stilleven met karaf, fles, fruit en eieren kopen? Bied vanaf 895!

Evert Dijkstra - Olieverf op paneel: Stilleven met karaf, fles, fruit en eieren

€ 895
Tony De Wolf - Olieverf op board: Stilleven glazen fles en oogst van het land kopen? Bied vanaf 2995!

Tony De Wolf - Olieverf op board: Stilleven glazen fles en oogst van het land

€ 2.995
Janhendrik Dolsma - olieverf op doek: Waddenzee (groot werk!) kopen? Bied vanaf 3995!

Janhendrik Dolsma - olieverf op doek: Waddenzee (groot werk!)

€ 3.995
Hans Hartung - Kleuren litho: "komposition L1971-1" - 1971 kopen? Bied vanaf 995!
Grafiek (handgesigneerd)

Hans Hartung - Kleuren litho: "komposition L1971-1" - 1971

€ 995
Evert Dijkstra - Olieverf op paneel: Stilleven met parfumflesjes op tafel kopen? Bied vanaf 895!

Evert Dijkstra - Olieverf op paneel: Stilleven met parfumflesjes op tafel

€ 895
Henk van Vessem - Olieverf op doek: verliefd op elkanders gelijkenis II - 2000 (zeer groot!) kopen? Bied vanaf 795!

Henk van Vessem - Olieverf op doek: verliefd op elkanders gelijkenis II - 2000 (zeer groot!)

€ 795
Kees van Dongen - Map met 8 litho's: Éloge de van Dongen - 1957 (oplage slechts 200 stuks!) kopen? Bied vanaf 3995!
Prenten & Uitgaves

Kees van Dongen - Map met 8 litho's: Éloge de van Dongen - 1957 (oplage slechts 200 stuks!)

€ 3.995
Eduard Klell - Olieverf op paneel: Revuegirl mit sektglas - 1969 kopen? Bied vanaf 2750!

Eduard Klell - Olieverf op paneel: Revuegirl mit sektglas - 1969

€ 2.750
Corneille - Litho: Vrouwen gezicht en een bloem - 1993 kopen? Bied vanaf 375!
Grafiek (handgesigneerd)

Corneille - Litho: Vrouwen gezicht en een bloem - 1993

€ 375

Direct een item in de veiling plaatsen