Kunstveiling is hét online veilingplatform dat zich richt op de online koop en verkoop van klassieke én moderne en hedendaagse kunst, design en sieraden. Als lid van Kunstveiling kunt u zelf eenvoudig items aanbieden in de veiling. Hoe dat werkt, ziet en leest u hieronder!
Via de knop ‘item verkopen’ rechtsboven op de pagina opent u het formulier. Kies een categorie (Kunst, Design & Glas/Keramiek, Sieraden of Vinyl), het type (de techniek) en een kunstenaar. Komt de kunstenaar niet in onze database voor, maar gaat het wel om een erkende kunstenaar? Dan kunt u via het formulier een verzoek indienen om de kunstenaar alsnog toe te voegen.
Vul zo veel mogelijk kenmerken van het item in, zoals de techniek, afmetingen en de conditie. Heeft u informatie over de herkomst? Neem dat dan ook op. Wees zo volledig mogelijk in uw omschrijving van het item; meer informatie vergroot de kans op een succesvolle veiling! Voeg duidelijke en aantrekkelijke foto’s toe. Bekijk voor tips bij het plaatsen van items de pagina met veilingtips.
Geef een reëel openingsbod op en houd er rekening mee dat op Kunstveiling veilingprijzen worden gehanteerd (veilingprijzen liggen gemiddeld rond 20 procent van de oorspronkelijke galeriewaarde). Wilt u advies over de waarde van het kunstwerk? Vraag dan een gratis en vrijblijvende taxatie aan.
Geef aan waar het item zich bevindt en of het item kan worden verzonden, en/of wellicht door de winnende bieder bij u kan worden opgehaald. Meer over verzending/bezorging kunt u lezen in de veilingregels.
Bepaal tot slot de duur van de veiling door het tijdvak van uw voorkeur te selecteren. Een item staat altijd minimaal 4 dagen, en maximaal 2 weken actief in de veiling. Na het starten van de veiling is het item direct zichtbaar in het aanbod. Eventueel kunt u het item ook eerst in uw voorraad opslaan en op een later moment activeren. Alle door u geplaatste items zijn terug te vinden via uw persoonlijke Mijn Kunstveiling -pagina.
Als er tijdens de looptijd van de veiling op uw item is geboden, dan is het item verkocht en ontvangt u direct na afloop van de veiling een e-mail van Kunstveiling met de uitslag en een link naar uw berichten op de website. De koper ontvangt direct een betaalverzoek en kan de betaling in orde maken.
Als verkoper is het belangrijk om eenmalig uw verificatie in orde te maken bij Online Payment Platform, om de betalingen te kunnen ontvangen op uw bankrekening.
Bij een succesvolle verkoop via Kunstveiling betaalt u als verkoper geen commissiekosten. Een vast bedrag van € 8,50 administratiekosten wordt op uw uitbetaling ingehouden bij een succesvol verkocht item, ongeacht de veilingopbrengst. Dit zijn de enige kosten voor u als verkoper.
Wilt u een kunstwerk aanbieden in de veiling, maar twijfelt u over de hoogte van het openingsbod? Onze veilingmeesters geven u graag vrijblijvend advies over de waarde van uw kunstwerk. U kunt uw verzoek eenvoudig indienen via e-mail, een afspraak maken om met uw kunstwerk langs te komen op onze locatie of een van onze taxatiedagen bezoeken. Meer informatie over het aanvragen van een gratis taxatie
Het is ook mogelijk om uw (collectie) kunstwerken te ontzamelen via onze partner: Business Art Service. Zij nemen het hele traject rondom de verkoop van uw kunst graag voor u uit handen; van het plaatsen in de veiling tot de afhandeling met de koper. Ook voor het organiseren van een besloten veiling kunt u bij ons terecht. Meer informatie over ontzamelen via de Veilingmeester.

Corneille - De zonnebadende vrouw -Uniek exemplaar Met de hand geaquarelleerde lithografie

Foussa Itaya - Uitzicht op Parijs

Anneke van der Mandele - ets , L'automné 14/15 - ingelijst - 25816
![Georg Ruijter - Compositie [unicum] - 21938 - ingelijst kopen? Bied vanaf 295!](https://images.kunstveiling.nl/tmp-8d9e62dea391b31de0371e9ae245b587-georg-ruijter_s1500.jpeg)
Georg Ruijter - Compositie [unicum] - 21938 - ingelijst
![Georg Ruijter - Compositie fluor [unicum] - 21952 - ingelijst kopen? Bied vanaf 295!](https://images.kunstveiling.nl/tmp-c57cdcccecfc0e83833d9caced2052a6-georg-ruijter_s1500.jpeg)
Georg Ruijter - Compositie fluor [unicum] - 21952 - ingelijst

Geni Peter - zeefdruk - Abstract 62 - 1965 - 25769

Geni Peter - zeefdruk - Abstract 61 - 1965 - 25767

Marianne Houtkamp - Moeder met baby. Met aankoopnota van € 3.500,-!

Henk van Vessem - Acryl op doek, Cirkel van verlangen (Groot!)

Philip Vencken - Collage op papier, Lot van drie werken

Michel Kourline - Tweedelig kunstobject in gemengde techniek, La femme à la cravate (Groot)

Erik Dejonckheere - Keramiek, Gehavende vrouw na oorlogstijd

Kiny Copinga - Groot en zwaar bronzen beeld, Mestkever

Kiny Copinga - Brons, Drie mestkevers

Anton Heyboer - Zeer grote ets, Primaire leven

Anton Heyboer - Inkttekening op dik molenpapier, Zonder titel / Crucifix

Anton Heyboer - Acryl op papier, Liggend naakt

Henk Kraayenzank - Gemengde techniek (olieverf, potlood) op doek, Zonder titel - Ingelijst

Dario Bosa - Acryl op doek, Vier figuren - (Groot)

Harmen van der Tuin - Acryl / structuurverf op paneel, Zonder titel (Zeer groot!)

Luc Verschuuren - Acryl op doek, Au Choix I & III (Groot)

Marco Kooiman - Acryl op doek, Buoi in piazza - Ingelijst (Groot)

Jan van der Meulen - Kip en dier

Piet Lont - 'Reflectie' (op het wad) - grote 5-kleuren houtsnede - oplage 25

Willem Witsen - Dorpsbuurt, de Driehoek te Ede

Willem van der Colk - Kastanjes tussen herfstbladeren

Willem Witsen - Molenpoort, Wijk bij Duurstede

Piet Wiegman (II) - Heuvelachtig landschap met huizen

Eef de Weerd - Jungle - 2 abstracte werken

Anton Heyboer - Primaire Leven 1-5 ( 5-bladige ets)

Pablo Picasso - Lithographie - 1959 - From: "Toros y Toreros" - 150 copies - Perfect condition

Hans Arp - Constellation avec cinq éléments - Zeefdruk in beperkte oplage - 1960

Corry Ammerlaan - Een duik in het diepe

Onbekend - Grote glazen vitrinekasten

18k gouden ring met briljant geslepen diamant tot. 0.01ct - ringmaat 17(53)

14k gouden slot met koraal aan een twee rijen koralen armband - 11.8 gram

Antoni Clave - Abstracte compositie

Jacobus Doeser - Bloemen en bladeren (incl. origineel schilderspalet!)

Klaas Gubbels - Heleen en klaas gubbels 2025

Henri Frederic Boot - Stilleven op schouw

Floris Meydam - GESIGNEERDE GLAZEN MASSIEVE BOL MET INGESLOTEN LUCHTBELLEN.