Kunstveiling is hét online veilingplatform in dat zich richt op de online koop en verkoop van klassieke én moderne en hedendaagse kunst, design en sieraden. Als lid van Kunstveiling kunt u zelf eenvoudig items aanbieden in de veiling. Hoe dat werkt, ziet en leest u hieronder!
Via de knop ‘item verkopen’ rechtsboven op de pagina opent u het formulier. Kies een categorie (Kunst, Design & Glas/Keramiek, Sieraden of Vinyl), het type (de techniek) en een kunstenaar. Komt de kunstenaar niet in onze database voor, maar gaat het wel om een erkende kunstenaar? Dan kunt u via het formulier een verzoek indienen om de kunstenaar alsnog toe te voegen.
Vul zo veel mogelijk kenmerken van het item in, zoals de techniek, afmetingen en de conditie. Heeft u informatie over de herkomst? Neem dat dan ook op. Wees zo volledig mogelijk in uw omschrijving van het item; meer informatie vergroot de kans op een succesvolle veiling! Voeg duidelijke en aantrekkelijke foto’s toe. Bekijk voor tips bij het plaatsen van items de pagina met veilingtips.
Geef een reëel openingsbod op en houd er rekening mee dat op Kunstveiling veilingprijzen worden gehanteerd (veilingprijzen liggen gemiddeld rond 20 procent van de oorspronkelijke galeriewaarde). Wilt u advies over de waarde van het kunstwerk? Vraag dan een gratis en vrijblijvende taxatie aan.
Geef aan waar het item zich bevindt en of het item kan worden verzonden, en/of wellicht door de winnende bieder bij u kan worden opgehaald. Meer over verzending/bezorging kunt u lezen in de veilingregels.
Bepaal tot slot de duur van de veiling door het tijdvak van uw voorkeur te selecteren. Een item staat altijd minimaal 4 dagen, en maximaal 2 weken actief in de veiling. Na het starten van de veiling is het item is direct zichtbaar in het aanbod. Eventueel kunt u het item ook eerst in uw voorraad opslaan en op een later moment activeren. Alle door u geplaatste items zijn terug te vinden via uw persoonlijke Mijn Kunstveiling -pagina.
Is er tijdens de looptijd van de veiling op uw item geboden, dan is het item verkocht en ontvangt u direct na afloop van de veiling een e-mail van Kunstveiling met daarin de gegevens van de winnende bieder. Neem binnen 3 dagen na de verkoop contact op, zodat u onderling afspraken kunt maken over de verdere afhandeling. De koper dient het totaalbedrag zoals vermeld in de e-mail (de hamerprijs vermeerderd met 15 procent veilingkosten Inclusief BTW) plus eventueel verzend- of bezorgkosten binnen 7 dagen na aankoop aan u te betalen. Heeft u vragen over de afhandeling van de verkoop van uw kunstwerk? Neem dan contact met ons op.
Bij een succesvolle verkoop via Kunstveiling betaalt u als verkoper geen commissiekosten. Wel ontvangt u in de opvolgende maand een digitale factuur opgebouwd uit het bedrag aan veilingkosten dat de koper reeds aan u heeft overgemaakt (15% van de hamerprijs incl. BTW), plus € 7,50 administratiekosten per verkocht item.
Wilt u een kunstwerk aanbieden in de veiling, maar twijfelt u over de hoogte van het openingsbod? Onze veilingmeesters geven u graag vrijblijvend advies over de waarde van uw kunstwerk. U kunt uw verzoek eenvoudig indienen via e-mail, een afspraak maken om met uw kunstwerk langs te komen op onze locatie of een van onze taxatiedagen bezoeken. Meer informatie over het aanvragen van een gratis taxatie
Het is ook mogelijk om uw (collectie) kunstwerken te ontzamelen via de Veilingmeester. Wij nemen het hele traject rondom de verkoop van uw kunst graag voor u uit handen; van het plaatsen in de veiling tot de afhandeling met de koper. Ook voor het organiseren van een besloten veiling kunt u bij ons terecht. Meer informatie over ontzamelen via de Veilingmeester.
Armando - giclee op linnen: Landschaft (Groot!)
Ton Schulten - Zeefdruk: Voorjaarsbomen - 1995
Corneille - Zeefdruk: Noord- Holland - 2004
Eugène Brands - Litho: Abstracte compositie - 1968 (nieuwstaat!)
Karel Appel - Ingelijste litho: A beast drawn man - 1961
Constant - ets: zangles - 1982
Corneille - litho: Nuit d'éte - 1956
Corneille - litho: Scènes Champêtre - 1998
Corneille - litho: Floraison pour oiseaux au creux d'une colline - 1962
Karel Appel - zeefdruk: Hoofden als bloemen - 1977 (nieuwstaat!)
Corneille - Ingelijste litho - 2000
Klaas Gubbels - Zeefdruk - 1979
Anton Pieck - Ingelijste ets: binnenplaats slot Hohensalzburg (Zeer groot!) 1920
Gerd Winter - Gemengde techniek op doek: Tage der Zuversicht
Jeanne Bieruma Oosting - 12 etsen in boek "fabels van la fontaine" (gesigneerd)
Jan Schoonhoven - Zeefdruk: Formatie A
Henk Vierveijzer - Acrylverf op paneel: zonder titel
Wobbe Alkema - Linosnede ingekleurd met aquarel -1958
Simon Vinkenoog - Krijttekening: Coup de foudre - 1993
Armando - Zeer grote giclee op linnen: Landschaft
Gerd Arntz - Houtsnede: Abendfahrt - 1976
Eugène Brands - Ingelijste gouache - 1984(Nieuwe lijst!)
Jan G. Elburg - materieschilderij - 1965
Constant - litho : labyrismen - 1968 (uniek item met de hand gesigneerd!)
Hans Ebeling Koning - ingelijste zeefdruk: de brug - 2002
Bram van Velde - Litho: Compositie
Rik van Iersel - Ingelijste zeefdruk: Please Violins - 1992(Nette lijst)
Reinier Lucassen - Ingelijste ets: Praag/Bild - 1998 (nette houten lijst!)
Hendrikus Roodenburg - Ingelijste ets: Rotterdam - 1940
Charles Donker - ingelijste ets
Jan Schoonhoven - 2 tentoonstellingscatalogussen + boek Fontana
Rineke Dijkstra - Slagersvriend 3 met 24 werken van diverse kunstenaars waaronder R Dijkstra.
Erwin Olaf - Foto incl boek: "Own" luxe editie - 2011 (19 kg zwaar, 368 pagina's)
Evert Dijkstra - Olieverf op paneel: Stilleven met karaf, fles, fruit en eieren
Tony De Wolf - Olieverf op board: Stilleven glazen fles en oogst van het land
Janhendrik Dolsma - olieverf op doek: Waddenzee (groot werk!)
Hans Hartung - Kleuren litho: "komposition L1971-1" - 1971
Evert Dijkstra - Olieverf op paneel: Stilleven met parfumflesjes op tafel
Henk van Vessem - Olieverf op doek: verliefd op elkanders gelijkenis II - 2000 (zeer groot!)
Kees van Dongen - Map met 8 litho's: Éloge de van Dongen - 1957 (oplage slechts 200 stuks!)
Eduard Klell - Olieverf op paneel: Revuegirl mit sektglas - 1969
Corneille - Litho: Vrouwen gezicht en een bloem - 1993