3. Volledig aanbod
  5. Grafiek na 1900

Volledig aanbod

Ontdek Kunstveiling

Kunst kopen op Kunstveiling? Of wellicht een mooi Design object of Sieraad?

filters 1
Er worden 4390 kunstwerken aangeboden
Alexander Vogels - Litho op geschept papier in nieuwe lijst kopen? Bied vanaf 75!

Alexander Vogels - Litho op geschept papier in nieuwe lijst

Geplaatst doorhans44

TechniekLitho
Afmetingen70 cm x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst

Geplaatst doorhans44

TechniekLitho
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst

Geplaatst doorhans44

TechniekLitho
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Peter Schenk - Prachtige zeefdruk uit 1996 kopen? Bied vanaf 80!

Peter Schenk - Prachtige zeefdruk uit 1996

Geplaatst doorhans44

Jaartal1996
Afmetingen62 cm x 92 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Hendrik Weegewijs - ets kopen? Bied vanaf 45!

Hendrik Weegewijs - ets

Geplaatst doorKiewitKunstonder100euro

TechniekEts
Afmetingen31.5 cm x 40.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Hans Vanhorck - Prachtig abstract werk kopen? Bied vanaf 45!

Hans Vanhorck - Prachtig abstract werk

Geplaatst doorhans44

Afmetingen50 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst

Geplaatst doorhans44

TechniekLitho
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Gert Taken - Litho - 1980 kopen? Bied vanaf 45!

Gert Taken - Litho - 1980

Jaartal1980
TechniekLitho
Afmetingen38 cm x 38 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Richard Smeets - Prachtig abstract werk uit 1995 kopen? Bied vanaf 70!

Richard Smeets - Prachtig abstract werk uit 1995

Geplaatst doorhans44

Jaartal1995
Afmetingen70 cm x 57 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Piotr Konkel - Mooi abstract werk puntgaaf kopen? Bied vanaf 70!

Piotr Konkel - Mooi abstract werk puntgaaf

Geplaatst doorhans44

Jaartal2006
Afmetingen57 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Peter Vos - Ascalaphus kopen? Bied vanaf 100!

Peter Vos - Ascalaphus

Geplaatst doorZomertje50

Jaartal1986
TechniekLitho
Afmetingen36 cm x 42 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Bert Loerakker - Zeefdruk: Abstracte compositie - 1981 kopen? Bied vanaf 40!

Bert Loerakker - Zeefdruk: Abstracte compositie - 1981

Jaartal1981
Afmetingen35 cm x 50.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Annemarie de Groot - Subtiel naakt | Grote kleuren zeefdruk kopen? Bied vanaf 39!

Annemarie de Groot - Subtiel naakt | Grote kleuren zeefdruk

Geplaatst doortakamine

Jaartal1991
Afmetingen90 cm x 63 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Laatste
kans
Huibert van Dorp - Zeefdruk, "Watt". kopen? Bied vanaf 15!

Huibert van Dorp - Zeefdruk, "Watt".

Geplaatst doorduif

Afmetingen41 cm x 45 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstAlleen in Passe-partout
Sandra Jayat - les Quatre Saisons, L'hiver kopen? Bied vanaf 25!

Sandra Jayat - les Quatre Saisons, L'hiver

Geplaatst doorPrivateartcollector

TechniekLitho
Afmetingen56 cm x 76 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Ronnie Meerts - Ets , Hotelschool Den Haag kopen? Bied vanaf 25!

Ronnie Meerts - Ets , Hotelschool Den Haag

Geplaatst doorkunst_ikhebje

TechniekEts
Afmetingen15 cm x 19.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Kees Franse - litho - 1978 kopen? Bied vanaf 50!

Kees Franse - litho - 1978

Jaartal1978
TechniekLitho
Afmetingen56.5 cm x 78.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Wilfred Voet - Ets: "Een dagje Goeree" - 1967 kopen? Bied vanaf 45!

Wilfred Voet - Ets: "Een dagje Goeree" - 1967

Jaartal1967
TechniekEts
Afmetingen39 cm x 26.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Marie de Valon - Provance IV kopen? Bied vanaf 22!

Marie de Valon - Provance IV

TechniekLitho
Afmetingen76 cm x 56 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Ton Kraayeveld - Zeefdruk uit 1998 zonder titel. kopen? Bied vanaf 40!

Ton Kraayeveld - Zeefdruk uit 1998 zonder titel.

Geplaatst doorduif

Jaartal1998
Afmetingen79 cm x 59 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Dadara - Zeefdruk: Greyman Ratatata kopen? Bied vanaf 125!

Dadara - Zeefdruk: Greyman Ratatata

Geplaatst doorKiewitKunst

Afmetingen40 cm x 30.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Claude Mars - Vase Fleuri kopen? Bied vanaf 20!

Claude Mars - Vase Fleuri

TechniekLitho
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Dadara - Zeefdruk: Peace Tank kopen? Bied vanaf 125!

Dadara - Zeefdruk: Peace Tank

Geplaatst doorKiewitKunst

Afmetingen40 cm x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Herman Brood - Brasil God kopen? Bied vanaf 130!

Herman Brood - Brasil God

Geplaatst doorro53

Afmetingen40 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Corneille - 'Vogel', mooi gelijst! kopen? Bied vanaf 275!

Corneille - 'Vogel', mooi gelijst!

Geplaatst doorcolourfulartlimburg

Jaartal2001
TechniekLitho
Afmetingen79 cm x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Ger Lataster - De schilder | kleuren ets (ingelijst) kopen? Bied vanaf 89!

Ger Lataster - De schilder | kleuren ets (ingelijst)

Geplaatst doortakamine

Jaartal1989
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen57.5 cm x 72.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Ad Verstijnen - Sightseeing kopen? Bied vanaf 259!

Ad Verstijnen - Sightseeing

Geplaatst doorJulesVerneArt

Afmetingen96 cm x 75 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Nico Vrielink - Kleurenzeefdruk CONFRONTATIE met GAUGUIN III kopen? Bied vanaf 110!

Nico Vrielink - Kleurenzeefdruk CONFRONTATIE met GAUGUIN III

Geplaatst doorkleurrijkekunstfriesland

Afmetingen38 cm x 54 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Laatste
kans
Arty Grimm - Rode Roos, mooi gelijst! kopen? Bied vanaf 95!

Arty Grimm - Rode Roos, mooi gelijst!

Afmetingen52 cm x 42 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Lukie de Bree - set van 2 kleuren etsen | in prachtige metalen lijsten kopen? Bied vanaf 89!

Lukie de Bree - set van 2 kleuren etsen | in prachtige metalen lijsten

Geplaatst doortakamine

Jaartal2002
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen60 cm x 35 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Andre Lanskoy - zonder titel kopen? Bied vanaf 220!

Andre Lanskoy - zonder titel

Geplaatst doorkunstminnaar2016

TechniekLitho
Afmetingen67 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Kees Salentijn - Litho para MARIA MONTSERRAT Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 45!

Kees Salentijn - Litho para MARIA MONTSERRAT Handgesigneerd

TechniekLitho
Afmetingen30 cm x 43 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Laatste
kans
Rik van Iersel - zonder titel kopen? Bied vanaf 60!

Rik van Iersel - zonder titel

Jaartal1998
TechniekLitho
Afmetingen60 cm x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Metten Koornstra - Meisje in verstild landschap kopen? Bied vanaf 21!

Metten Koornstra - Meisje in verstild landschap

Geplaatst doorWildejacq

Jaartal1972
TechniekLitho
Afmetingen51 cm x 61 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Geert Jan Jansen - Serie zeefdrukken , 4 stuks, SERI0US kopen? Bied vanaf 180!

Geert Jan Jansen - Serie zeefdrukken , 4 stuks, SERI0US

Afmetingen22 cm x 15 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Peter Klashorst - Pop Art Woman kopen? Bied vanaf 49!

Peter Klashorst - Pop Art Woman

Geplaatst doorKunstwinkel

Jaartal2016
TechniekGiclée
Afmetingen60 cm x 42 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Bernard Vercruyce - Kleurenzeefdruk LE BALLON Handgesign. kopen? Bied vanaf 45!

Bernard Vercruyce - Kleurenzeefdruk LE BALLON Handgesign.

Afmetingen58 cm x 42 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Kees Verkade - Etudes "Het Geschenk" 1990 kopen? Bied vanaf 250!

Kees Verkade - Etudes "Het Geschenk" 1990

Geplaatst doorHannes1948

Jaartal1990
TechniekLitho
Afmetingen77 cm x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Kees Verkade - Etudes "De Belofte" 88 kopen? Bied vanaf 250!

Kees Verkade - Etudes "De Belofte" 88

Geplaatst doorHannes1948

Jaartal1988
TechniekLitho
Afmetingen76 cm x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst

Geplaatst doorKunstwinkel

Jaartal2016
TechniekGiclée
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Peter van den Braken - Boerderijen in de winter kopen? Bied vanaf 25!

Peter van den Braken - Boerderijen in de winter

Geplaatst doorHannes1948

TechniekHout/Linosnede
Afmetingen14 cm x 19 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Frank Lengvenius - Kleurenzeefdruk VOGELS Handgesigneerd. kopen? Bied vanaf 45!

Frank Lengvenius - Kleurenzeefdruk VOGELS Handgesigneerd.

Afmetingen50 cm x 100 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Peter van den Braken - Boerderij in de winter kopen? Bied vanaf 25!

Peter van den Braken - Boerderij in de winter

Geplaatst doorHannes1948

TechniekHout/Linosnede
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Peter Klashorst - Meisje met de Parel kopen? Bied vanaf 205!

Peter Klashorst - Meisje met de Parel

Geplaatst doorKunstwinkel

Jaartal2016
TechniekGiclée
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst

Geplaatst doorKunstwinkel

Jaartal2015
TechniekGiclée
Afmetingen42 cm x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst

Geplaatst doorKunstwinkel

Jaartal2015
TechniekGiclée
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Fred Sieger - Prachtig Abstract werk uit 1982 kopen? Bied vanaf 40!

Fred Sieger - Prachtig Abstract werk uit 1982

Geplaatst doorhans44

Jaartal1982
Afmetingen65 cm x 49 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Maurice Haccuria - Zonder titel kopen? Bied vanaf 30!

Maurice Haccuria - Zonder titel

Geplaatst doorKunstmakelaar

TechniekLitho
Afmetingen25 cm x 18 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Hans Meyer Petersen - Cobra werk uit1990 kopen? Bied vanaf 75!

Hans Meyer Petersen - Cobra werk uit1990

Geplaatst doorhans44

Jaartal1990
Afmetingen70 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Hans Meyer Petersen - Prachtig Abstract werk uit 1994 Cobra kopen? Bied vanaf 50!

Hans Meyer Petersen - Prachtig Abstract werk uit 1994 Cobra

Geplaatst doorhans44

Jaartal1994
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst