3. Volledig aanbod

Volledig aanbod

Ontdek Kunstveiling

Kunst kopen op Kunstveiling? Of wellicht een mooi Design object of Sieraad?

Er worden 7998 kunstwerken aangeboden
Laatste
kans
Bart Peizel - Ibiza kopen? Bied vanaf 100!

Bart Peizel - Ibiza

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorJalmere

Jaartal1960
TechniekAquarel
Afmetingen46 cm x 55 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Alexander Vogels - Litho op geschept papier in nieuwe lijst kopen? Bied vanaf 75!

Alexander Vogels - Litho op geschept papier in nieuwe lijst

Geplaatst doorhans44

TechniekLitho
Afmetingen70 cm x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst

Geplaatst doorhans44

TechniekLitho
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst

Geplaatst doorhans44

TechniekLitho
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Peter Schenk - Prachtige zeefdruk uit 1996 kopen? Bied vanaf 80!

Peter Schenk - Prachtige zeefdruk uit 1996

Geplaatst doorhans44

Jaartal1996
Afmetingen62 cm x 92 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Hendrik Weegewijs - ets kopen? Bied vanaf 45!

Hendrik Weegewijs - ets

Geplaatst doorKiewitKunstonder100euro

TechniekEts
Afmetingen31.5 cm x 40.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Hans Vanhorck - Prachtig abstract werk kopen? Bied vanaf 45!

Hans Vanhorck - Prachtig abstract werk

Geplaatst doorhans44

Afmetingen50 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Bernard Koelman - 2 werken in een koop, titels Holland 1 en Hände kopen? Bied vanaf 12!

Bernard Koelman - 2 werken in een koop, titels Holland 1 en Hände

Tekening / Aquarel

Geplaatst doornelleke1958

Jaartal1976
TechniekPen (Inkt)
Afmetingen41 cm x 51 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst

Geplaatst doorhans44

TechniekLitho
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Gert Taken - Litho - 1980 kopen? Bied vanaf 45!

Gert Taken - Litho - 1980

Jaartal1980
TechniekLitho
Afmetingen38 cm x 38 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Richard Smeets - Prachtig abstract werk uit 1995 kopen? Bied vanaf 70!

Richard Smeets - Prachtig abstract werk uit 1995

Geplaatst doorhans44

Jaartal1995
Afmetingen70 cm x 57 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Piotr Konkel - Mooi abstract werk puntgaaf kopen? Bied vanaf 70!

Piotr Konkel - Mooi abstract werk puntgaaf

Geplaatst doorhans44

Jaartal2006
Afmetingen57 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Peter Vos - Ascalaphus kopen? Bied vanaf 100!

Peter Vos - Ascalaphus

Geplaatst doorZomertje50

Jaartal1986
TechniekLitho
Afmetingen36 cm x 42 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Bert Loerakker - Zeefdruk: Abstracte compositie - 1981 kopen? Bied vanaf 40!

Bert Loerakker - Zeefdruk: Abstracte compositie - 1981

Jaartal1981
Afmetingen35 cm x 50.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Annemarie de Groot - Subtiel naakt | Grote kleuren zeefdruk kopen? Bied vanaf 39!

Annemarie de Groot - Subtiel naakt | Grote kleuren zeefdruk

Geplaatst doortakamine

Jaartal1991
Afmetingen90 cm x 63 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Laatste
kans
Huibert van Dorp - Zeefdruk, "Watt". kopen? Bied vanaf 15!

Huibert van Dorp - Zeefdruk, "Watt".

Geplaatst doorduif

Afmetingen41 cm x 45 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstAlleen in Passe-partout
Sandra Jayat - les Quatre Saisons, L'hiver kopen? Bied vanaf 25!

Sandra Jayat - les Quatre Saisons, L'hiver

Geplaatst doorPrivateartcollector

TechniekLitho
Afmetingen56 cm x 76 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Henk Klijn - Gevecht, aquarel - Ingelijst kopen? Bied vanaf 40!

Henk Klijn - Gevecht, aquarel - Ingelijst

Tekening / Aquarel

Geplaatst doornoemezedakunst

Jaartal1965
TechniekAquarel
Afmetingen59 cm x 67 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Elena Polyakova - Zomer in Amsterdam kopen? Bied vanaf 59!

Elena Polyakova - Zomer in Amsterdam

Geplaatst doorSever

Jaartal2021
Afmetingen40 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Ronnie Meerts - Ets , Hotelschool Den Haag kopen? Bied vanaf 25!

Ronnie Meerts - Ets , Hotelschool Den Haag

Geplaatst doorkunst_ikhebje

TechniekEts
Afmetingen15 cm x 19.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Elena Polyakova - Together in Amsterdam kopen? Bied vanaf 200!

Elena Polyakova - Together in Amsterdam

Geplaatst doorSever

Jaartal2021
TechniekAcryl
Afmetingen75 cm x 115 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Arno Kramer - Catalogus 1999 - Originele aquarel en potlood omslag - Mint - En 6 andere AKr kopen? Bied vanaf 175!

Arno Kramer - Catalogus 1999 - Originele aquarel en potlood omslag - Mint - En 6 andere AKr

Bijzondere Uitgaves

Geplaatst doorChors

Jaartal1999
TechniekBoek met Originele Grafiek
Afmetingen23 cm x 16.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Anton Heyboer - danseres die in spiegel kijkt kopen? Bied vanaf 300!

Anton Heyboer - danseres die in spiegel kijkt

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorGesta

Jaartal1992
TechniekPastel/Krijt
Afmetingen39 cm x 35.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Kees Franse - litho - 1978 kopen? Bied vanaf 50!

Kees Franse - litho - 1978

Jaartal1978
TechniekLitho
Afmetingen56.5 cm x 78.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Anton Heyboer - De oervogel . kopen? Bied vanaf 250!

Anton Heyboer - De oervogel .

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorknubben

Jaartal1992
TechniekPastel/Krijt
Afmetingen39.5 cm x 25 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Wilfred Voet - Ets: "Een dagje Goeree" - 1967 kopen? Bied vanaf 45!

Wilfred Voet - Ets: "Een dagje Goeree" - 1967

Jaartal1967
TechniekEts
Afmetingen39 cm x 26.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Marie de Valon - Provance IV kopen? Bied vanaf 22!

Marie de Valon - Provance IV

TechniekLitho
Afmetingen76 cm x 56 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Gerbrand Volger - Houtskool en pastelkrijt op papier. Titel Straatfeest. kopen? Bied vanaf 40!

Gerbrand Volger - Houtskool en pastelkrijt op papier. Titel Straatfeest.

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorduif

Jaartal1991
TechniekPastel/Krijt
Afmetingen78 cm x 57 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Jan te Wierik - Litho ,titel Vaarwel , drukgesigneerd kopen? Bied vanaf 45!

Jan te Wierik - Litho ,titel Vaarwel , drukgesigneerd

Bijzondere Uitgaves

Geplaatst doorKkw

Jaartal2002
TechniekVaria
Afmetingen57 cm x 49 cm (h x b)
GesigneerdSignatuur meegedrukt
Ton Kraayeveld - Zeefdruk uit 1998 zonder titel. kopen? Bied vanaf 40!

Ton Kraayeveld - Zeefdruk uit 1998 zonder titel.

Geplaatst doorduif

Jaartal1998
Afmetingen79 cm x 59 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Laatste
kans
Simeon Gonzales - Abstracto en Naranja kopen? Bied vanaf 435!

Simeon Gonzales - Abstracto en Naranja

Geplaatst dooreesje

Jaartal2021
TechniekAcryl
Afmetingen100 cm x 75 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstOp Spieraam
Dadara - Zeefdruk: Greyman Ratatata kopen? Bied vanaf 125!

Dadara - Zeefdruk: Greyman Ratatata

Geplaatst doorKiewitKunst

Afmetingen40 cm x 30.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Claude Mars - Vase Fleuri kopen? Bied vanaf 20!

Claude Mars - Vase Fleuri

TechniekLitho
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Dadara - Zeefdruk: Peace Tank kopen? Bied vanaf 125!

Dadara - Zeefdruk: Peace Tank

Geplaatst doorKiewitKunst

Afmetingen40 cm x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Ad van Riel - Landscape (4) kopen? Bied vanaf 1200!

Ad van Riel - Landscape (4)

Geplaatst dooradvanriel

Jaartal2009
Afmetingen80 cm x 190 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Hendrik Johannes Haverman - Oude dame in een stoel - Ets kopen? Bied vanaf 40!

Hendrik Johannes Haverman - Oude dame in een stoel - Ets

Grafiek tot 1900

Geplaatst doorlenteman

Jaartal1893
TechniekEts
Afmetingen16 cm x 14 cm (h x b)
GesigneerdIn de plaat gesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Jan Sierhuis - Rustende amazone kopen? Bied vanaf 100!

Jan Sierhuis - Rustende amazone

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorGerard65

Jaartal1992
TechniekPotlood
Afmetingen43 cm x 33 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Herman Brood - Brasil God kopen? Bied vanaf 130!

Herman Brood - Brasil God

Geplaatst doorro53

GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Corneille - 'Vogel', mooi gelijst! kopen? Bied vanaf 275!

Corneille - 'Vogel', mooi gelijst!

Geplaatst doorcolourfulartlimburg

Jaartal2001
TechniekLitho
Afmetingen79 cm x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Ger Lataster - De schilder | kleuren ets (ingelijst) kopen? Bied vanaf 89!

Ger Lataster - De schilder | kleuren ets (ingelijst)

Geplaatst doortakamine

Jaartal1989
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen57.5 cm x 72.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Ad Verstijnen - Sightseeing kopen? Bied vanaf 259!

Ad Verstijnen - Sightseeing

Geplaatst doorJulesVerneArt

Afmetingen96 cm x 75 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Nico Vrielink - Kleurenzeefdruk CONFRONTATIE met GAUGUIN III kopen? Bied vanaf 110!

Nico Vrielink - Kleurenzeefdruk CONFRONTATIE met GAUGUIN III

Geplaatst doorkleurrijkekunstfriesland

Afmetingen38 cm x 54 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Busschaert Jacques - hurkende vrouw kopen? Bied vanaf 125!

Busschaert Jacques - hurkende vrouw

Geplaatst doorMarcel1957

Jaartal1984
Afmetingen92 cm x 108 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Laatste
kans
Arty Grimm - Rode Roos, mooi gelijst! kopen? Bied vanaf 95!

Arty Grimm - Rode Roos, mooi gelijst!

Afmetingen52 cm x 42 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Lukie de Bree - set van 2 kleuren etsen | in prachtige metalen lijsten kopen? Bied vanaf 89!

Lukie de Bree - set van 2 kleuren etsen | in prachtige metalen lijsten

Geplaatst doortakamine

Jaartal2002
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen60 cm x 35 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Andre Lanskoy - zonder titel kopen? Bied vanaf 220!

Andre Lanskoy - zonder titel

Geplaatst doorkunstminnaar2016

TechniekLitho
Afmetingen67 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Kees Salentijn - Litho para MARIA MONTSERRAT Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 45!

Kees Salentijn - Litho para MARIA MONTSERRAT Handgesigneerd

TechniekLitho
Afmetingen30 cm x 43 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Laatste
kans
Rik van Iersel - zonder titel kopen? Bied vanaf 60!

Rik van Iersel - zonder titel

Jaartal1998
TechniekLitho
Afmetingen60 cm x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Metten Koornstra - Meisje in verstild landschap kopen? Bied vanaf 21!

Metten Koornstra - Meisje in verstild landschap

Geplaatst doorWildejacq

Jaartal1972
TechniekLitho
Afmetingen51 cm x 61 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Geert Jan Jansen - Serie zeefdrukken , 4 stuks, SERI0US kopen? Bied vanaf 180!

Geert Jan Jansen - Serie zeefdrukken , 4 stuks, SERI0US

Afmetingen22 cm x 15 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst