3. Volledig aanbod
  5. kunstenaars
Joseph Klibansky - White Universe (Bronze) kopen? Bied vanaf 15000!Karl Lagasse - Rob a bank kopen? Bied vanaf 8000!Johan Tahon - Keramisch beeld + metalen staander ook van Tahon kopen? Bied vanaf 5500!Henry De Groux - Le Christ kopen? Bied vanaf 4500!

kunstenaars

Pierre Alechinsky - cobra compositie kopen? Bied vanaf 950!Rien Goene - Geometrisch Abstract Plastiek kopen? Bied vanaf 950!Hendrik jr. De Laat - Dame met bloem en boek over de kunstenaar kopen? Bied vanaf 950!Evert den Hartog - brons: zwijn draagt naakte vrouw op rug kopen? Bied vanaf 895!

kunststromingen

Andries Dirk Copier - Serica vaas tincraquele kopen? Bied vanaf 395!RAAK Lampen - Frank Ligtelijn 'Globe' vloerlamp kopen? Bied vanaf 295!Thomas Buxo - unieke artistieke set, h 38,5 cm, gesigneerd kopen? Bied vanaf 155!Achille CASTIGLIONI - Rellemme pendant (Flos) kopen? Bied vanaf 125!

designers

The Beatles - Abbey Road kopen? Bied vanaf 35!Godfried Bomans - Bomans was de naam kopen? Bied vanaf 35!Frank Sinatra - Try a Little Tenderness kopen? Bied vanaf 5!Peter Schat - TO YOU CANTO GENERAL kopen? Bied vanaf 1!

vinyl

Overzicht van kunstenaars met huidig aanbod

 + internationale items
  • #
  • a
  • b
  • c
  • d
  • e
  • f
  • g
  • h
  • i
  • j
  • k
  • l
  • m
  • n
  • o
  • p
  • q
  • r
  • s
  • t
  • u
  • v
  • w
  • x
  • y
  • z